16 Kasım 2018

PayPal, Startup Blueprint ile Yenilikçi Girişimlere Destek Sağlayacak

PayPal   Startup Blueprint
Online ödeme sistemlerinin en eskilerinden biri olan PayPal, geçtiğimiz günlerde tatil sezonunda küçük ve orta çaplı şirketlere kredi vererek onlara yardımcı olacağını duyurmuştu. eBay’in ödeme platformu şimdi de Startup Blueprint adındaki bu programıyla yenilikçi girişimlere destek olacak.

Girişimlere bu tür bir destek programını sunan ilk ödeme platformu olmasıyla diğer programlardan ayrılan PayPal Startup Blueprint, girişimleri satın almaktan ziyade onlara destek sağlamayı hedefliyor.

PayPal, bu programa dahil olan girişimlerden ilk 18 ay boyunca 50.000 dolarlık transaction bedelini almayacağını belirtiyor ve bunun yanı sıra PayPal’ın developer takımı da bu girişimlere devamlı olarak mentorluk yaparak onlara ekstra bir hizmet sunacak.

PayPal’ın bu hizmetinden yararlanmak isteyen girişimlerin 5 yaşından küçük veya yıllık 3 milyon doların altında kazanıyor olmaları lazım. İş modeli olarak ise şirketlerin mobil veya internet servis ya da yazılım üzerine çalışmalar yapıyor olmaları gerekiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*