14 Kasım 2018

Perde Satan Online Alışveriş Siteleri

Tül perde, stor perde gibi birçok perde modelini uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu haftaki bu hafta ki e-ticaret şirketleri yazımızda Perde Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler yazının altında yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Eniyiperde.com

perde-satan-online-alisveris-siteleri-en-iyi-perde
İstanbul’da bulunan En İyi Perde‘de tüm ürünler imalat hataların karşı iki yıl garantili olarak satışa sunuluyor. Mekanınızın fotoğrafını çekip firmaya göndermeniz durumunda, uygun konsepti, giydirme programı ile ücretsiz şekilde tasarlayıp fiyatlarla birlikte sizlere gönderiyorlar. 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyorken, siparişleriniz alım tarihinizden itibaren 5-10 işgünü içerisinde kargoya veriliyor. Ayrıca siteden ölçü ve montaj gibi konularda bilgi edinebilirsiniz.

Perdeci.com

perde-satan-online-alisveris-siteleri-perdeci
1987 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren La Dantela‘da İstanbul içi siparişleriniz için ücretsiz ölçü alma, keşif, montaj ve sipariş hizmeti bulunmakta. Bu hizmetten yararlanmak için şirketi aramanız yeterli. Birçok karta 6 taksit imkanı bulunmasının yanı sıra, 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti şirket tarafından karşılanıyor. Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verildiği gibi İstanbul içi 72 saat, diğer şehirlere ortalama 7-10 gün içerisinde ulaştırılıyor.

Perde.co

perde-satan-online-alisveris-siteleri-perde-co
İstanbul’da bulunan Perde 20 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Siparişiniz alındıktan en geç beş iş günü içerisinde ürününüz size ulaşırken, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Havale – EFT ile ödemelerinizde %3 indirim bulunduğu gibi tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı sunulmakta.

Perdesiparisi.com

perde-satan-online-alisveris-siteleri-perde-siparisi
1973’de İstanbul’da kurulan Perde Siparişi‘nde 7 kategori altına yayılmış geniş ürün yelpazesinden yapacağınız 250 TL ve üzeri siparişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. 250 TL’nin altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti sabit 9.90 TL olarak belirlenmiş. Birçok karta peşin fiyatına 3 taksit imkanı sunulurken, havale ile ödemelerinizde %3 ekstra indirim söz konusu.

Storperdeal.com

perde-satan-online-alisveris-siteleri-stor-perde-al
1969 yılında kurulan Stor Perde Al‘da, kullanıcı hatası haricinde tüm ürünler 3 yıl garanti kapsamında satışa sunuluyor. Birçok kredi kartına 12 taksit imkanı sunulduğu gibi, 8 kategori altına yayılmış ürünlerden 150 TL ve üzeri alımlarınızda herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Ürünleri ücretsiz iade edebildiğiniz gibi şirket %100 iade garantisi de vermekte. Almış olduğunuz ürünler, sipariş yoğunluğuna bağlı olarak 3 ile 7 iş günü içerisinde kargoya verilmekte.

Storperde.com.tr

perde-satan-online-alisveris-siteleri-stor-perde
1992 yılında kurulan Stor Perde‘de vade farksız birçok karta 12 taksit imkanı bulunuyor. Almış olduğunuz ürünler 7 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Herhangi bir sorun çıkmasına karşın, almış olduğunuz ürünleri 15 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz.

Storperdeciniz.com

perde-satan-online-alisveris-siteleri-stor-perdeciniz
Geniş ürün yelpazesine sahip Stor Perdeciniz‘de 250 TL ve üzeri alışverişlerinizin kargo ücreti firma tarafından karşılanmakta. 250 TL altında kalan siparişleriniz için kargo bedeli ortalama 7-10 TL tutmakta. Havale-EFT ile ödemelerinizde %5 indirim yapıldığı gibi, kredi kartına vade farksız 12 taksit imkanı bulmanız mümkün. Sitede bulunan 2 yıl garantili tüm ürünler, 7 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Herhangi bir durumda telefonunuzu bıraktığınızda, şirket size dönüş yapıyor. Ayrıca sitede perde hakkında yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Storvizyon.com

perde-satan-online-alisveris-siteleri-stor-vizyon
150 TL ve üzeri siparişlerinizden kargo ücreti almayan Stor Vizyon‘da 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde montaj ücretsiz olarak yapılıyor. Şirketin telefonlarını aramanız durumunda, sizlere tekrardan dönüş yapıyorlar. Herhangi bir sorun çıkmasında 7 gün içerisinde koşulsuz iade yapılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Perde Sepet kaliteli ve güvenli hizmet veren firma; 2 yıl garanti, satış öncesi satış sonrası destek ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir site. Perdelerinizi 3 iş günü içerinde kargoya vermeyi garanti ediyor. 150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz olan sitede kredi kartı, kredi kartı ile 12 taksit imkanı, havale/eft’de %6 indirim, kapıda kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleri ile de alışverişinizi kolaylaştırıyor.

  2. ELİF PERDE diğer sitelerden farklı olarak perde modelleri satışıda gerceklestirmektedir. Müşterilerin cam ölçülerine uygun fon perde modelleri tasarlamaktadir.

  3. Türkiyede perde sektöründe çok uzun zamandır hizmet veren http://www.perdemania.com.tr ‘de bu listede bulunmalı. 300den fazla ürün ile evleri güzelleştirmeye devam ediyor.

Fikrini söyle

*