21 Kasım 2018

Picitup Küçük Online İşletmelerin Sitelerinde Görsel Aramalara Olanak Tanıyor

Aralarında Ebay, Shopping.com, Art.com gibi markaların bulunduğu müşterilerine görsel arama olanakları sunan Picitup.com, artık küçük çaplı işletmelerin de web sitelerinde resim ve renklere göre aramaların yapılmasına olanak tanıyan PicCommerce uygulamasını başlatıyor.

Ünlü resim ve poster sitesi Art.com tarafından uzun süredir kullanılmakta olan uygulamada, site her hangi bir ürünü arayan müşterisine aynı renk aralığında ya da benzer şekillerde farklı resim seçenekleri de sunabiliyor. Site kullanıcıları sitede istedikleri şekilleri yazarak, o şekilleri barındıran ürünleri de arayabiliyorlar.

Picitup uygulmaları ile satışa dönüşme oranlarının arttığını belirten Art.com yetkilileri, kullanıcılara, renk, şekil, stil tercihlerine göre farklı seçenekler sunarak, satın alımları oldukça kolaylaştırdıklarını iletiyorlar.

Aylık fiyatların e-ticaret sitelerindeki ürün çeşitliliğine göre değiştiğini belirten Picitup yetkilileri, fiyatların aylık 100 ile 1000 dolar arasında değiştiğini belirtiyorlar.

Tüketicilerin renk kombinasyonlarına göre de arama yapabildikleri uygulama ile site kullanıcılarının aradıkları ürüne çok daha hızlı ulaşabildiklerini belirten Picitup CEO’su Alon Atsmon, küçük çaplı işletmeler için oluşturdukları yeni PicCommerce uygulamasını Haziran başında Ebay tarafından satın alınan e-ticaret platformu Magento ile hazırladıklarını iletiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*