17 Kasım 2018

Pinterest Rakibi Fancy’den Affiliate Usulu Kazanç Paylaşım Sistemi

Pinterest‘in online satışları arttırmada diğer sosyal networklere kıyasla daha başarılı olacağının araştırmaları günden güne artarken, Pinterest’e rakip olarak açılan ve e-ticaretin Pinterest’i olarak da görülen The Fancy, yeni bir programla resim paylaşımlarını arttırmayı hedefliyor.

1 milyon kullanıcı rakamına ulaştıklarını belirten Fancy, bundan böyle kullanıcılarının paylaştıkları resimler için onlara özgü bir link oluşturulacağını, bu link üzerinden gelen her satıştan paylaşımın sahibinin %2 affiliate komisyonu alacağını açıklıyor.

Günlük 10.000 dolarlık satış rakamına ulaştıklarını da paylaşan Fancy, Mayıs ayında paylaştığı verilerde haftalık satış rakamını 50.000 dolar olarak açıklamıştı.

Mobil uygulamasında da affiliate sistemini devam ettireceğini belirten Fancy, sosyal ticaretin öneminin arttığını, kullanıcıları yeni programları ile daha fazla paylaşıp paylaşımlarından kazanç sağlamaya davet ettiklerini belirtiyor.

New York merkezli start-up, kullanıcı sayılarındaki hızlı artışa da dikkat çekerken, görsellik ana temalı hizmetleri ve yeni affiliate çalışmaları ile üzerlerinden gelen haftalık satışların aylık 70.000 dolar rakamının üzerine çıkmasının hedeflendiğini ifade ediyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*