18 Kasım 2018

Pinterest Rakibi The Fancy’den ‘Satın Al’ Butonu

Pinterest‘in görsellik faktörü ile satın almaya dönüştürmede başarılı olacağı farklı araştırmalarla ortaya konulurken, Pinterest rakibi olarak yayına başlayan fakat Pinterest’e kıyasla e-ticaret ağırlığı daha yoğun olan sosyal network The Fancy yeni bir uygulamayı yayına sokuyor.

Kısa bir süre önce kullanıcılarına affiliate usulu bir ödeme sistemi oluşturan The Fancy, paylaşılan resimdeki ürünün listeleri tarafından satın alındığı takdirde belirli bir komisyon oranını kullanıcıları ile paylaşacağını açıklamıştı.

E-ticarete en fazla ağırlık veren sosyal network olarak ortaya çıkan Fancy, şimdi de paylaşılan resimlerin altına ‘Satın Al’ butonunu eklediğini açıkladı.

E-ticaret sitelerinin yanı sıra, profesyonel yayıncılar ve bloggerlar için eklendiği belirtilen ‘Satın Al’ butonu ile site üzerinden gerçekleşen e-ticaretin boyutlarının arttırılması hedefleniyor.

Bağımsız moda bloggerları ile çalışma içerisinde olduğu belirtilen New York merkezli start-up Fancy, 30.000 moda bloggerının yeni programlarına dahil olacaklarını, bloggerların takipçilerine beğendikleri ürünleri anında satın alma fırsatı sunarak kullanıcılarına bulundukları sayfadan ayrılmadan ürün alışverişi yapabilme imkanı tanıyacaklarını açıklıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*