21 Kasım 2018

Pisano Yazılım Kampı Başladı [İnfografik]

Pisano_müşteri_memnuniyeti-mobil_uygulama-yazılım-eticaret (2)2014 senesinde 4 genç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kurulan Pisano, sektöre yeni yazılımcılar kazandırmak için Pisano Yazılım Kampı’16 projesini hayata geçirdi.

3 aylık ön eleme dönemi içerisinde kampa 845 kişi başvurdu ve toplamda 80 mülakat gerçekleştirildi. 11 Temmuz – 19 Ağustos tarihleri arasında Pisano Zorlu Center ofisinde gerçekleşecek kampa katılım hakkı kazanan adaylar Mert Ejder, Hanefi Önaldı, Merve Durdağı, Mahitap Tokpınar, Berkan Yavrı, Çağla Şenol ve Merve Güngör oldu.

İlgili yazı: Pisano Yazılım Kampı Mobil Sektöre Yazılımcı Yetiştiriyor

Web tabanlı geri bildirim uygulamalarının yaratıcısı Pisano’nun eğitmenleri ve sektörün lider kuruluşlarından konuk eğitmenler ile adaylar 6 hafta boyunca kendini geliştirme imkanı bulacaklar.

Pisano Kurucu Ortağı Özkan Demir Pisano Yazılım Kampı ile ilgili olarak “Pisano, Türkiye tabanlı bir yazılım şirketi. Fakat İsviçre, Hindistan ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen insanlarla ortak bir kültür oluşturduk ve hızla büyüyoruz. Bu bizim için büyük bir güç. Şimdi de sektöre olan vefa borcumuzu ödemek ve Pisano’daki startup ruhu ile genç yazılımcılara kendi fikir ve konseptlerini geliştirebilecekleri kendi özgür alanlarını vermek istiyoruz. Hedefimiz Pisano Yazılım Kampı’nı her yıl tekrarlayarak geleneksel hale getirmek” dedi. Kamp sonu seremonisi 19 Ağustos’16 da yapılacak.

Pisano_müşteri_memnuniyeti-mobil_uygulama-yazılım-eticaretSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*