13 Kasım 2018

PlusCanvas.com: 20 Milyon Farklı Görsele Sahip Online Tablo Mağazası

pluscanvas.comTablolar, ev veya ofis dekorasyonunda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Herkesin kişisel zevklerine ve tarzına göre bir tablo bulması eskiden çok kolay olamıyordu. Fakat online mecraların oyuna dahil olmasıyla beraber her zevke göre tablo bulmak artık oldukça kolay oluyor. PlusCanvas.com da tablo severlere internet ortamı üzerinden birçok farklı çeşitte tablo sunuyor.

Arşivlerinde 20 milyon farklı görsel bulunduran PlusCanvas.com üzerinde 3 farklı bölüm yer alıyor. Kullanıcılar site üzerinde kendi tablolarını tasarlayabiliyor, dilerlerse ünlü sanatçıların tablolarını satın alabiliyor ya da 20 milyon görsel arasından arama yaparak kendi zevklerine göre bir tablo oluşturabiliyor.

İmaj bölümü adı altında sunulan 20 milyon görseli kullanıcılar anahtar kelimelerle aratabiliyorlar. Tüketiciler beğendikleri ürünü, diledikleri boyutlarda, çerçeveli, parçalı ya da tek parça olarak sipariş edebiliyorlar. Site üzerinde kullanıcılar dilerlerse imaj bankasında beğendikleri ürünleri Tablonu Sen Tasarla bölümü üzerinden farklı efektlerle süsleyip, not ekleyebiliyorlar.

2005 yılında kurulan Parabol Reklam’ın bir kuruluşu olan PlusCanvas.com 2009 yılından beri internet mağazasıyla kullanıcılara hizmet vermekte. Şirket, Türkiye ve Avrupa’ya adrese teslim olarak tablo satışı yapmakta.

Satışa sunulan tablolar farklı boyutlarda satışa sunuluyor. Tüm tabloları tek parça veya parçalı olarak sipariş edebiliyor, dilerseniz çerçeve de seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz boyuta, parça sayısına ve çerçeveye göre fiyatlar değişebiliyor ve yaptığınız her seçimde bu fiyatlar değişiyor. Böylelikle tablonuzun son halinde ne kadara mal olacağını görebiliyorsunuz.

Şirketin bir de ürünlerin nasıl hazırlandığı ve baskı aşamasını gösteren bir tanıtım videosu bulunuyor. Bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*