21 Kasım 2018

Şarap Private Shopping Sitesi Kurucularından Yeni Bir Girişim

Kasım 2010’da kurulmuş olan ve dikkatleri hızla üzerine çekerek yatırımlarla büyüyüp kısa bir sürede Avrupa’ya açılan ABD merkezli şarap private shopping sitesi Lot18‘in kurucuları, yeni bir proje ile karşımıza çıkıyorlar.

Lot18’in aksine, oldukça genç bir kitleyi hedefleyen pop magazin sitesi Popdust, firma kurucularının üzerinde çalıştıkları farklı bir proje.

Pop müzik alanında haberlerin yer aldığı sitede, kullanıcılardan email adresleri de toplanılarak ünlü müzik yıldızlarının stil tavsiyelerine göre online kıyafet satışı yapılıyor. Farklı markaların ürünlerinin yer aldığı site, pop yıldızlarının gözünden stil önerileri ile kendini diğer online giyim sitelerinden farklılaştırmayı hedefliyor.

Bu güne kadar 44.5 milyon yatırım alan Lot18 kurucuları, her iki siteleri ile e-ticarete oldukça farklı bir bakış açısı katmayı hedeflediklerini açıklıyorlar.

Kurucular aynı zamanda yeni oluşumları Popdust için 4.5 milyon dolarlık yatırım aldıklarını da belirtiyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*