15 Kasım 2018

Pradma ve Bilgi Üniversitesi İçerik Pazarlamasına Yeni Bir Boyut Getiriyor

Bilgi Üniversitesi ve Pradma Content Marketing Agency işbirliğiyle gerçekleştirilecek “Content Marketing Sertifika Programı” ile içerik pazarlamasının incelikleri paylaşılacak.

Teorinin yanı sıra Türkiye’den ve dünyadan güncel uygulamalarla desteklenecek olan programda Prof Dr. Işınsu Özmen, Dr. Uğur Özmen ve Ahmet Kırtok gibi isimler eğitmen olarak yer alacak.

Dijital sektörün öncüleri arasında yer alan Pradma Content Marketing ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, içerik pazarlamaya ilgi duyan profesyoneller için “Content Marketing Sertifika Programı”nı hayata geçiriyor. 15 Ekim – 3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek sertifika programında içeriğin oluşturulması ve de pazarlaması konusunda eğitim verilecek.

Son dönemde dijital dünyanın en önemli parçalarından birini oluşturan “İçerik pazarlama”, özellikle yeni bir kariyer hedefi olanlar, pazarı yakından tanımak isteyenler ve marka yöneticileri için yepyeni bir fırsat sunuyor.

Toplam 50 saat sürecek olan programda yer alan eğitmenler ise şöyle: Pradma Content Marketing Ajansı Kurucusu Ahmet Kırtok, Prof. DR. Şule Işınsu Özmen, Dr. Uğur Özmen, Erdal Bezaroğlu ve sektörden birçok değerli isim. Eğitmenler, pazarlamanın en önemli trendlerinden biri olan içerik pazarlamasının gerçek anlamını ve iş hayatında kullanımının yollarını anlatacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için programın sayfasına bakabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*