12 Aralık 2018

Priceline Yerel Fırsat Sektörüne Adım Atıyor

Expedia ve Groupon‘un beraber Groupon Getaways‘i başlatması ve Travelzoo‘nun otel iş ortaklarıyla restaurant ve spa hizmetleri için yerel fırsatlar üzerinde pazarlık ettiğinin duyulmasının ardından, Priceline da oldukça karlı görünen yerel fırsat sektörüne adım attığını duyurdu.

Yerel restaurantlar, spa ve mağazalardan fırsatlar sunacak olan Priceline, hizmetini Group Commerce ile işbirliği içerisinde sağlayacak.

DoubleClick eski yöneticileri tarafından kurulan ve Spark Capital, Carmel Ventures, Lerer Ventures ve MTV kurucusu Bob Pittman tarafından desteklenen Group Commerce’ün, The New York Times, DailyCandy, Active Network, Vital Juice, Meredith Corporation, Thrillist ve Boston.com gibi firmalarla yerel fırsat işbirlikleri bulunuyor.

Priceline ve Group Commerce’ün birlikte fırsat sunmaya başladıkları ilk şehir ise New York City. Priceline Daily Deal sayfasında, fırsat oluşturulacak yeni şehirler arasında Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Philadelphia, San Francisco, Seattle ve Washington D.C. belirtiliyor.

Priceline adına konuşan Brian Ek, deneme yayınının New York için yapıldığını, en iyi fiyatları bulma odaklı müşterileri için, yeni sunacakları fırsatların oldukça kazançlı olacağına inandıklarını iletti.

Fırsatların Priceline’ın ana sayfasında yer almayacağını, fırsatlardan yaralanmak isteyen müşterilerin Priceline Local Deals servisine üye olmaları gerektiğini ileten Ek, üyelerine kaçırmak istemeyecekleri fırsatlar sunacaklarını belirtti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*