16 Aralık 2018

Priceline’dan Aynı Günün Gecesine Otel Fırsatları

İndirim seyahat paketi alternatifleri sitesi Priceline, mobil müşterileri hedef alarak yeni bir uygulama başlatıyor.

Mobil müşterilerin genelde bulundukları çevreye yakın gecelik otel fiyatlarını araştırmasından ilham alan site, iPhone, iPad ve Android için bulunduğumuz günün gecesine yönelik otel fırsatları gösteren bir uygulama başlatıyor.

Fırsatların gece 23:00’e kadar ya da fırsat sona erene kadar satın alınabileceğini belirten Priceline yetkilileri, fırsatların, seyahat araştırması yapan müşterilerinin otel check-in tarihi larak “bugün”i seçtikleri takdirde gösterileceğini iletiyorlar.

Priceline, Haziran ayının sonunda restaurant, spa ve mağazalarla işbirliği içerisine girerek yerel fırsat sektörüne ilk adımlarını atmıştı.

Müşteriler, aynı gün check-in yaptıkları takdirde, normal fiyatından %35’e varan indirimlerle sunulan belirli otellerde 4 geceye kadar kalabilecekler.

Priceline Tonight Only Deals olarak adlandırılan uygulamada, otellerin detaylı bilgileri, yol haritaları, resimleri ve aynı zamanda müşteri yorumları da yer alacak.

Priceline Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı, Priceline müşterilerinin %70’inin aynı gün için otel aradıklarını, aynı gün için sunacakları indirimli fiyatlar ile geniş bir kitleyi memnun edeceklerine inandıklarını belirtti.

Fırsatlar ilk etapta ABD’nin 34 şehrinde 3 ve 4 yıldızlı otellerde geçerli olacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*