11 Aralık 2018

Priceline’dan Sonra Orbitz de Fırsat Sektöründe

Priceline’ın yerel fırsat sektörüne girmesinin hemen ardından, Orbitz de fırsat sektörüne ilk adımlarını attı.

Orbitz, Priceline’ın aksine yerel fırsatlar değil, belirledikleri otellerde %50 ya da daha yüksek indirim oranları ile konaklama fırsatları sunacak.

“Insider Steals” adı verilen fırsat sitesi ile üyelerine haftalık seyahat olanakları sunacak olan Orbitz; Las Vegas, New York, Orlando, Cancun ve Hawai dahil olmak üzere pek çok lokasyonu içeren 72 saatlik fırsatlarını üyelerine iletecek.

Her hafta salı günleri iletilecek olan fırsatlardan Orbitz.com sitesi kayıtlı üyeleri yararlanabilecekler.

Orbitz Worldwide Grup Başkan Yardımcısı Peggy Bianco, üyelerine daha uygun fiyatlı kısa süreli fırsatlar sunmak istediklerini, programa dahil olan otellerin Orbitz’in milyonlarca üyesine yollanan e-mail trafiğinden yararlanmaktan memnun olduklarını iletti.

Orbitz üyelerine oldukça ilgi çekici fırsatlarla ulaşmayı hedeflediklerini ileten Bianco, müşterilerine en lüks otellerde uygun fiyatlarla konaklama imkanı tanıyacaklarını ekledi.

Orbitz kardeş kuruluşu CheapTickets.com da bir süre önce üyelerine haftalık indirimli fiyatlar sunan bir bilet fırsat sitesi kurmuştu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*