18 Aralık 2018

Quandoo Yeni E-Ticaret Dikeyini Anlattı: Restoranda Online Rezervasyon Yapmanın 5 Yolu [İnfografik]

Quando-online_rezervasyon-eticaret-pazar_yeri (2)Online restoran rezervasyon platformu Quandoo son zamanlarda öne çıkarak sektörde rekabeti artırdı. Eticaretmag olarak Quandoo Türkiye Genel Müdürü Hazım Bumin’e internet sitesi ve uygulama üzerinden rezervasyon yaptırmak isteyenlerin aklına takılan ve online restoran siparişlerini etkileyen 5 kritik soruyu sorduk.

1. Neden telefonla sipariş vermek yerine online rezervasyon yapalım?

Restoran rezervasyon platformları geniş portföyleri sayesinde 7/24 açık olan restoranlardan ihtiyaca göre sipariş vermenizi sağlıyor. Böylece açılmayan telefonlara takılmadan ve restoran yetkililerine kendinizi anlatmak zorunda kalmadan rezervasyonunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Quandoo portföyündeki 1500’den fazla restoranla size bu imkanı veriyor.

2. Online rezervasyon için ek ücret ödememiz gerekiyor mu?

Quandoo üzerinden yaptığınız rezervasyonlara ek ücret ödemeniz gerekmiyor. Ayrıca özel kampanyalarımızdan da yararlanabiliyorsunuz.

3. Online rezervasyon sisteminin çalıştığını nereden bilebiliriz? Kapıda kalma ihtimali var mı?

Quandoo üzerinden yaptığınız rezervasyonlar anında gideceğiniz mekana iletiliyor ve rezervasyonunuz sistem tarafından hızlıca gerçekleştiriliyor. Üstelik mekanı tekrar aramanıza gerek kalmıyor.

4. Özel bir günde rezervasyonumu neden Quandoo üzerinden yapalım?

Quandoo’nun Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günler için hazırladığı restoran katalogları rezervasyon yaptırmak isteyenlere avantajlı alternatifler sunuyor. Böylece kullanıcılar istedikleri konsepti ve restoranı kolayca seçebiliyor.

5. Online rezervasyon yaptırdıktan sonra bir sorun çıkarsa kiminle konuşmamız gerekiyor?

Yaptığınız rezervasyon sonucunda herhangi bir sorununuz olursa, Quandoo destek ekibiyle iletişime geçebilir ve sorununuza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Söyleşimizin sonunda ülkemizde online restoran rezervasyonu kültürünün hızla geliştiğinin altını çizen Quandoo Türkiye Genel Müdürü Hazım Bumi, online rezervasyon söz konusu olduğunda, müşterinin hafta sonu kalabalık olur mu, grupla yer bulabilir miyiz, telefon numarasını bulabilir miyim gibi sorular sorduğunu belirtti.

Bumi sözlerini şöyle tamamladı: “1500’den fazla restoran, her zevke hitap eden mekanlar ve geniş veri tabanına sahip Quandoo online restoran rezervasyonu yapmanın çok kolay ve pratik olduğunu ortaya koyuyor. Restoranın çalışma saatlerine bağlı kalmadan, açılmayan telefonlara takılmadan ve elbette restoran yetkililerine kendinizi anlatmak zorunda kalmadan hem internet sitesi hem de mobile uygulama üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.”

Quando-online_rezervasyon-eticaret-pazar_yeri (4)Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*