15 Kasım 2018

Rekmob’dan Mobil E-Ticaret Analizi ve Okurlarımıza Bir Sürpriz

Rekmob, yüzlerce mobil uygulamada markaları hedefledikleri kullanıcılarla buluşturan bir teknoloji ve reklam firması. Markaların satışlarını, marka bilinirliklerini arttırmak ve uygulamalarını daha çok kişiye ulaştırmak için farklı hedefleme metotları ve reklam modelleri geliştiriyor. Marka, kullanıcıya hangi mesajı vermek istiyorsa bunu en doğru şekilde yapmaya çalışıyorlar.

Rekmob arayüzü sayesinde herhangi bir firma ya da girişimci, iki dakikada reklamını oluşturup yüzlerce uygulamada yayınlayabiliyor. Bunu yaparken operatör, bağlantı tipi, kategori, uygulama hedefleme vb. birçok kırılımı hedefleyebiliyor, anlık olarak reklamın ne kadar tıklandığına, ne kadar gösterildiğine kadar raporlar alabiliyor. Kampanyanın başından sonuna kadar Rekmob ekibi stratejik ve teknik destek veriyor.

İnfografikte ulaştıkları e-ticaret kullanıcılarına dair bazı bilgiler var. Bu kullanıcıların ne yaptığı, hangi uygulamaları kullandığı ne kadar sosyal olduğu ve bunun gibi birçok detay reklam veren için yol gösterici oluyor.

E-ticaret sitelerinin mobil trafiklerinin %25-40 aralığına geldiği bu dönemde firmaların mobili görmezden gelmesi büyük eksiklik. Bu trafiği satışa döndürmek ve mobilden user engagement sağlamak için artık mobili önemsemek ve yatırım yapmak gerekiyor.

Bu farkındalığı arttırmak ve girişimlerin mobil deneyimlerini arttırmak için Rekmob, ETicaretMag okurlarından ilk 10 kişiye 100 TL değerinde reklam kuponu veriyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen okurlar üyelik sayfasında “ETICMAG” koduyla üye olurlarsa bu kampanyadan yararlanabilecekler.

 
eticaretinfograph

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*