16 Aralık 2018

Resim Yükleyip Kıyafet Deneyebileceğimiz Mobil Uygulama Yayında

Weyrich Enterprise tarafından yayına sokulan Divalicious mobil uygulaması ile kullanıcılar 300’den fazla markanın ürünlerini uygulumaya yükledikleri resimleri üzerinde deneyebilecekler.

Tüketicilerin, almak istedikleri kıyafetlerin üzerlerinde nasıl duracağını bilemedikleri için tamamlayamadıkları online alışverişlerden yola çıkarak bir mobil uygulama oluşturan Weyrich Enterprise, Divalicious’ı bugün Apple App Store’dan yayına sokuyor.

Weyrich Enterprise Teknoloji Yöneticisi Rich Kessler, uygulama kullanıcılarının artık beğendikleri elbise, çanta ve ayakkabı için değişik mağazaları gezmelerine gerek kalmadığını, uygulama ile farklı markaların değişik ürünlerinin hepsini aynı anda deneyebileceklerini iletiyor.

Weyrich, uygulamayı hayata geçirebilmek için Sugar Inc.‘e ait ShopStyle sosyal alışveriş sitesi ile işbirliğine girdi.

ShopStyle, bünyesinde bulunan 300’den fazla giyim ve güzellik markasını kullanıcılarının görüntülemesine ve paylaşmasına olanak tanıyor. Ürünün yanında bulunan “Satın Al” butonuna tıklayan müşteriler, doğrudan ürün sahibinin online satış sitesine yönlendiriliyor.

Doğrudan bazı markalarla işbirliği içerisine de giren Weyrich, Divalicious üzerinden ShopStyle ve markaların mobil satış sayfalarına linkler yollayacak. Uygulama üzerinden satın alım yapan müşteriler üzerinden komisyon alacak olan Wayrich, yeni uygulaması ile kullanıcının satın alımdan sonra yeniden uygulamada kaldığı yere dönmesine olanak tanıyacak.

Divalicious üzerinden satış yapacak olan markalar arasında American Eagle Outfitters, Calvin Klein, Gap, Guess, J. Crew Group, Macy’s, Nike, Nine West, Prada, Ralph Lauren, Steve Madden, Sunglass Hut, The Timberland, Urban Outfitters, Victoria’s Secret, The Wet Seal ve Zappos da bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*