14 Kasım 2018

Rue La La 40.000 Metrekare Depo Alanını ile 125 Yeni Çalışanı Bünyesine Ekledi

Ebay tarafından 2011 yılında bünyesine katılan GSI Commerce‘e bağlı olan, fakat firmanın Ebay’e satılması ile GSI Commerce’den ayrılıp Kynetic LLC bünyesinde varlığını devam ettiren private shopping sitesi Rue La La, GSI Commerce döneminde iken kullandığı, fakat firmanın Ebay tarafından satın alınması ile Ebay’e bağlanan yaklaşık 40.000 metre karelik depo alanını satın aldı.

UPS hizmet alanının yanı başında bulunan depo alanı, Rue La La GSI Commerce’e bağlı iken firma tarafından GSI Commerce’ün farklı 8 birimi ile beraber kullanılıyordu.

Firmanın Ebay satın alımı ile GSI’dan ayrılması ile farklı bir dağıtım merkezini kullanmaya başladığı belirtilirken, Rue La La’nın depo alanını bünyesine katması ile aynı alanı kullanan diğer firmaların bu alandaki faaliyetlerinin sona erdiği paylaşıldı.

Rue La La bünyesine katılan yeni depo alanı ile, firmanın yaklaşık 125 çalışanı da bünyesine katarak çalışan sayısını 500’ün üzerine çıkardığı açıklandı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*