12 Kasım 2018

Saat Satan Online Alışveriş Siteleri

Birçok kol saati markası ve modelini, ucuz ve uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu haftaki e-ticaret şirketleri yazımızda Saat Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler yazının altında yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Edipsaat.com

edip-saat-satan-online-alisveris-siteleri
1972 yılından itibaren Bakırköy’de hizmet veren Edip Saat’in, Bakırköy merkezli 3 mağazası bulunuyor. Edip Saat’den yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo bedeli alınmıyorken, anlaşmalı kartlara vade farksız 12 taksit avantajı sunuluyor. %100 orijinal ürün garantisiyle satışa sunulan ürünlerde herhangi bir problem çıkması durumunda, 15 günlük süre içerisinde koşulsuz iade hakkı sunuluyor.

Ersasaat.com.tr

ersa-saat-satan-online-alisveris-siteleri
1985 yılından itibaren saat sektöründe distribütör olarak faaliyet göstermekte olan Ersa Saat, Üsküdar’da bulunuyor. Sitede 9 marka bulunmasının yanı sıra, indirim kategorisi altında 4 saat markasının indirimli ürünlerini bulabilirsiniz. Türkiye distribütörü güvencesi altında satışa sunulan ürünlerden herhangi bir kargo ücreti alınmıyorken, siparişleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde adresinize anlaşmalı olduğunuz kargo firmasıyla kargolanıyor.

Hediyesaati.com

hediye-saati-satan-online-alisveris-siteleri
30 yıldır sektörde faaliyet gösteren Hediye Saati, 7 yıldır internet üzerinden satış yapmakta. 60’a yakın saat markasının bulunduğu sitede, kol saatinin yanı sıra duvar saatlerini de bulabilirsiniz. Sitede satılan ürünlerin hepsi orijinal ve Türkiye distribütörü tarafından garantili olarak satışa sunuluyor. Aldığınız ürünleri koşulsuz bir şekilde teslim tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde iade edebilir ve değiştirilebilirsiniz. Ayrıca şirketin İstanbul içi kurye hizmeti mevcut.

Hizlisaat.com

hizli-saat-satan-online-alisveris-siteleri
İstanbul Bakırköy’de bulunan Hızlı Saat’de 15.000 adet ürün çeşidi bulunuyor. Saatin yanı sıra güneş gözlüklerini de bulabileceğiniz sitede, bu aralar %90’a varan indirimler var. 500 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyorken, ürünler orijinal kutusunda ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmekte.

Gunduzsaat.com.tr 

gunduz-saat-satan-online-alisveris-siteleri
1960 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren Gündüz Saat, 53 yıldır birçok saat markasının ve modelinin satışını gerçekleştirmekte. 33 markanın bulunduğu sitede ürünler, orijinal ürün ve iade-değişim garantisi ile satışa sunuluyor. Ayrıca hatırlatmak fayda var, Swatch marka saatlerde yılbaşına özel %15 indirim bulunmakta.

Konyalisaat.com.tr

konyali-saat-satan-online-alisveris-siteleri
1951 yılında Konya’da kurulan Konyalı Saat’te 34 marka ve 8276 saat modeli bulunuyor. Kargolarınız en erken 4 en geç 48 saat içerisinde sizlere ulaştırılmakta. Almış olduğunuz ürünlere herhangi bir zarar vermeden 15 günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile geri iade edebilirsiniz. Ayrıca sitede kısa bir süreliğine %35 indirim kampanyası bulunuyor.

Saatinadresi.com

saatin-adresi-saat-satan-online-alisveris-siteleri
17 yıldır saat ve gözlük sektöründe faaliyet gösteren Saatin Adresi, sitede satılan tüm saat ve güneş gözlüklerinin yetkili bayisi. Ayrıca sitede satılan ürünler, Türkiye distribütörü garantisi kapsamında satışa sunulmakta. 40’a yakın markanın bulunduğu siteden yapacağınız alışverişlerde, tüm ürünler tarafınıza ücretsiz olarak gönderilmekte.

Saatkuz.com

kuz-optik-saat-satan-online-alisveris-siteleri
1970’ yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Saat Kuz’un, Türkiye genelinde 11 mağazası bulunuyor. Sitede satılan ürünler orijinal ürünler olup, 2 yıl garantili olarak satışa sunuluyor. Ayrıca verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmekte. Saatin yanı sıra güneş gözlüklerini de bulabileceğiniz sitede, fırsat ürünleri kategorisi altında indirimli ürünleri bulabilirsiniz.

Saatvesaat.com.tr

saat-ve-saat-online-alisveris-siteleri
1971 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet gösteren Saat ve Saat’de satılan ürünler Türkiye distribütörü güvencesi altında satışa sunuluyor. Kargo bedeli olarak herhangi bir ücret ödemiyorsunuz fakat süper hızlı teslimat için gönderim bedeli 9,90 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca hızlı teslimat logolu ürünlerde İstanbul içi bölgeler için, 4 saat içinde siparişiniz kapıda.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Saat tedarikçilerini görmek ve #eticaret platformunuza entegre etmek için http://www.xmlentegrasyonu.org adresimizi ziyaret ediniz

  2. İlgili listeye Güven Saat’e ait http://www.saatcim.com.tr yi de ekler misiniz ?

  3. http://www.saatcell.com u da unutmamak lazım

  4. Bütün bu sitelerden daha ucuz fiyat veren site http://www.modasaat.com

  5. Saat konusunda duvar,kol ve masa saati satan online alışveriş sitemizde burada
    http://www.butiksaati.com/

  6. %100 müşteri memnuyetine önem veren dünyaca ünlü kol saati markalarının satışını yapan online kol saati mağazası http://www.saatlife.com – Saat bir yaşam tarzıdır.

Fikrini söyle

*