20 Kasım 2018

sahibinden.com Ustalar ve Hizmetler Kategorisi Hızla Büyüyor

Sahibinden-sahibinden_com-eticaret-emlak-araba (2)sahibinden.com’un tesisat ve elektrik işlerinden oto ve lastik tamirine, koltuk döşemesinden nakliyeye kadar birçok farklı alanda hizmet sunan ustaları bir araya getirdiği “Ustalar ve Hizmetler” kategorisi üye sayısını bir yıl içinde yüzde 60 artırdı. Türkiye’nin 78 ilinde hizmet verenlerle almak isteyenleri ücret almadan buluşturan sahibinden.com  ustalar için de etkin bir tanıtım hizmeti sunuyor.

İlgili yazı: FitPass İle Sadece Tek Üyelikle İstanbul’daki Tüm Spor Merkezlerinden Yararlanın [Röportaj]

sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “Ustalar ve Hizmetler” kategorisinin tüm Türkiye’den büyük ilgi gördüğünü söyledi. Hizmet sektöründe arz piyasasının dağınık ve kontrolsüz olduğunu belirten Biçer, sahibinden.com olarak hizmet arayanlara güvenli bir kaynak oluşturmanın yanı sıra el emeği ile çalışan ustalar için de önemli bir tanıtım platformu sunduklarını söyledi.

Hizmet doğrulama güvencesi

“Ustalar ve Hizmetler” kategorisinde yer alan tüm hizmet sağlayıcıları kimlik ve ticari bilgileri ile birlikte sitemiz tarafından doğrulama işlemine tabi tutuluyor. Böylece kullanıcılar açısından güvenli bir rehber oluşturuyoruz. Bugün, ticari bilgileri kontrol edilmiş 15 binin üzerinde üyemiz bulunuyor. Diğer taraftan hizmet alanların ustaları puanlayabildiği ve yorumlarını paylaştıkları sistemimiz kendi içinde tavsiye mekanizması da oluşturmuş durumda. Şimdiye kadar 3 binden fazla yorumun yer aldığı sistemimizde herkes gönül rahatlığıyla, güven duyarak, almak istedikleri hizmetin ustasını seçebiliyor.”

“Ustalar ve Hizmetler” kategorisinden ev tadilatı, araç servisi ve nakliye ile ilgili hizmetlerin daha fazla arandığını belirten Biçer, bu hizmeti sağlarken hiç bir komisyon almadıklarını ve müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet sektörünü canlandırdıklarını da sözlerine ekledi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*