13 Aralık 2018

Sahibinden.Com Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları Araştırmasında Kategori Birincisi Oldu

Sahibinden-bora_biçer-digital_age-eticaret-mobil_uygulama (2)sahibinden.com, Digital Age Dergisi ve MMA Türkiye (Mobil Pazarlama Derneği) işbirliğiyle yılda iki kere düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında, “Pazar Yeri”, ”Emlak” ve “İkinci El” kategorilerinde birinci seçildi. Yılın ilk altı aylık döneminin değerlendirildiği araştırma sonucunda başarılı mobil uygulamalarıyla açık ara lider olan sahibinden.com, 3 yıldır üst üste “Pazar Yeri”, ”Emlak” ve “İkinci El” kategorilerinde birinciliği elinde tutuyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan sahibinden.com’un İş, Servis Ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, özellikle mobildeki yenilikleriyle bu alanda kazandıkları ödüllere bir yenisini eklemekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

İlgili yazı: sahibinden.com Ustalar ve Hizmetler Kategorisi Hızla Büyüyor

Her şey ticaret, her şey mobil

Biçer, “Artık günlük hayatın vazgeçilmesi haline gelen mobil; içerik tüketme, servis alma ve paylaşım alışkanlıklarımızın da pek çoğunu yeniden biçimlendiriyor. İnternet kullanımının ve akıllı telefon kullanıcılarının artmasının da etkisiyle online alışveriş de hızla mobile taşınıyor. Teknoloji odaklı ve inovasyonu tüm hizmet alanlarına entegre eden bir şirket olarak, hızlı, kullanıcı dostu ve yenilikçi mobil uygulamalarımız bugün Türkiye’nin en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer alıyor. Mobildeki başarımızı kazandığımız ödüllerle perçinlememin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*