14 Kasım 2018

Sahibinden.com’da Satışa Sunulan En İlginç 8 Ürün

Aradığımız ve ihtiyacımız olan birçok şeyi bulmamıza imkan veren online satış sitelerinde birbirinden farklı ve eğlenceli ürünler her geçen gün sanal raflardaki yerini sağlamlaştırıyor. Bugüne kadar bu mecralarda o kadar farklı konseptlerde ürün satışa sunuldu ki, ilanları incelerken neden bahsettiğimizi daha iyi anlayacaksınız! Sözü fazla uzatmadan buyurun sizin için derlediğimiz Sahibinden.com’da satışa sunulan en ilginç ürünler listesine:

Sivas Mangal Köpeği


Bildiğimiz Sivas Kangal’dan bahsetmiyoruz. Mangalın başında durup, etler ters yüz edileceği zaman havlayarak haber veren Sivas Mangal Köpeği’nin,  kesinlikle etlerinizi yemeyeceğinin garantisi veriliyor. Tahmin edebileceğiniz üzere böyle bir köpek aslında yok. Ama itiraf edelim; bu dost canlısı köpeğe sahip olmayı birçoğumuz da isterdik.

Ay’da Arsa Tapusu


Olası bir Cem Yılmaz filminin konusu değil, Ay’da arsa tapusu satan bir kullanıcının ilanı var bu sefer de sırada. Üstelik “Nasa Onaylı” olan bu tapu sayesinde, sıcak yaz günlerinizi Ay’ın serin ve karanlık yüzünde geçirebilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Batman Arabası


Son günlerin en çok konuşulan filmlerinden birisi de Kara Şövalye. Filmi izleyen herkes kendini süper kahraman Batman’in yerine koymuştur elbet. Batman belki Gotham City caddelerinde geziyor fakat arabasının İskenderun sokaklarında turladığını belirtmekte fayda var.

Krallara Layık Altın Kaplama Otomobil


Yollarda hergün onlarca farklı renge sahip araçlar görüyoruz: Kırmızı, siyah, beyaz… Fakat hiç altın rengi bir araba gördünüz mü? Gösterişine düşkün otomobil tutkunları için altın kaplama bu araç sayesinde yollarda tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.

Su Soğutmalı USB Bellek


Hangimiz USB belleğimizin hassas ve narin teknolojisi bozulmasın diye onu su ile soğutma ihtiyacı duymadık ki? Özellikle yazın son demlerini yaşadığımız bu sıcak günlerde, kendinden geçen USB belleğinize alternatif olabilecek bir hediye olarak öne çıkıyor.

İskoçya’dan Lord ve Leydi Ünvanı


İskoçya yasalarına göre, ülkedeki Kincavel bölgesinde bir toprağa sahip olan herkes Lord veya Leydi ünvanını almaya hak kazanıyor. Bunu bilen akıllı Türk girişimcisi; herkese nasip olmayacak Lord ve Leydilik sıfatını meraklılarıyla paylaşıyor. Talep olur mu bilinmez ancak, yakında etrafınızda Lord ve Leydi ünvanıyla gezinen teyze ve amcalar görebilirsiniz.

Sırtında Kalp Resmi Bulunan İnek


Sahibinden.com’un en efsane ilanlarından birisi herhalde budur. Tüm insanlığa sevgi ve barış mesajları iletme misyonuyla dünyaya gelen bu sevimli inek, satışa sunulduğu andan itibaren tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarabilmişti.

Üzerinde Allah Yazan Koyun


Televizyon haberlerine de konu olan bu şanslı koyun, üzerinde yer alan Arapça harflere benzeyen tüyleriyle çokça konuşulmuştu. Şimdilerde ise sahibi tarafından satışa çıkarılmış anlaşılan.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*