16 Kasım 2018

Sahibinden.com’un 15. Yılı İstatistikleri

Toplam 8 kategoride, 5 milyonu aşkın aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, IAB Gemius Türkiye’nin Mart ayı verilerine göre, 33,5 milyon tekil ziyaretçi, 118,6 milyon ziyaret ve 4 milyar sayfa görüntülemesine ulaştı. Ulaştığı bu rakamlarla sahibinden.com, aylık olarak en yüksek performansı göstererek kendi rekorunu da geliştirmiş oldu.

Bu sene kuruluşunun 15.yılını kutlayan ve IAB Türkiye’nin (Interactive Advertising Bureau)  Mart 2015 verilerine göre, sayfa gösterimi sıralamasında Google ve Facebook’tan sonra üçüncü sırada yer alan sahibinden.com, Mart ayı verileriyle dünyanın en büyük Türkçe içerikli en büyük web sitesi olma özelliğini de korudu.

Bu vesile ile sahibinden.com, aşağıdaki infografikte göreceğiniz istatistikleri paylaştı. Görseli büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz. Diğer infografiklerimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

sahibinden.com istatistiklerSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Otomobil alım satım olarak çok popüler konumdalar fakat açık pazar olarak o kadar çok kendilerini geliştiremediler. Yeni aldıkları kategoriyöneticileri ve yeni stratejiler ile tahminen 2016 ortalarında açık pazar alanında da başarı sağlayacaklardır.

Fikrini söyle

*