22 Kasım 2018

Sahibinden.com’un Emlakçılara Özel Hizmeti “Emlak Ofisim”

Sahibinden.com yeni hizmeti Emlak Ofisim servisini, emlak ofislerine sunmaya hazırlanıyor. Bu hizmet ile Sahibinden.com üzerinden satış yapan emlak ofislerinin kendi internet sayfalarını oluşturmalarına da yardımcı oluyor.

Sahibinden‘in ilan alt yapısını kullanan bu sistem ile, emlak ofisleri kendi alan adlarını bu sayfalarda kullanabiliyor. Emlak ofisleri için bir nevi online asistan işlevi görecek olan bu hizmette, arama motoru optimizasyonu, yer gösterim bilgilerini kaydetme, firmaların haber ve duyuru bölümü oluşturması, ziyaretçi istatistikleri, ilanların hem Sahibinden.com’da, hem de firmanın internet sitesinde eş zamanlı olarak aktarma gibi özellikler yer alacak.

Bu özelliklerin yanında emlak ofisleri müşteri portföylerini ve kira kontratlarını kaydederek takip edebilecek, anket oluşturabilecek ve firmalarının “hakkında” bölümünü bu servis ile oluşturabilecekler.

Sayfanın altındaki temalar bölümünden şirketler kendi istedikleri temayı seçerek, Sahibinden üzerindeki sayfalarını bunlara göre yapabiliyorlar. Tema seçenekleri şu an çok fazla olmasa da, internet sitelerinden fazla bir beklentisi olmayıp sadece satış amaçlı kullanan emlak ofisleri için oldukça ideal bir hizmet olabilir.

Şu an Emlak Ofisim servisinde referans olarak gösterilen iki emlak şirketi bulunuyor. Sahibinden.com bu servisi şu an ücretsiz olarak sağlasa da önümüzdeki zamanlarda 399 TL’lik bir fiyat ile bu hizmeti sağlayacağını da haber veriyor. Yalnız bu fiyatın aylık mı yoksa yıllık mı olduğuna dair herhangi bir bilgi şu an için görünmüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*