17 Kasım 2018

Samsung, Dijital Cüzdan Uygulamasını Duyurdu

samsung Cüzdan Uygulaması
Samsung’un son yıllardaki yükselişi ve özellikle akıllı telefon ile tablet pazarındaki hamleleri, son kullanıcının da bu markayı tercih etmesindeki en büyük etkenler arasında yer alıyor. Samsung, mobil cihaz pazarındaki rekabetten sıyrılmak için de bir takım yenilikler sunarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Şirketin son yeniliği ise Samsung Cüzdan.

Bilindiği üzere dijital cüzdanlara olan ilgi, mobil ticaretin ve mobil cihaz kullanımının artmasıyla doğru orantılı olarak artıyor. Her ne kadar tam olarak kullanıcı alışkanlıkları arasına girmemiş olsa da şirketler dijital cüzdan uygulamalarına şimdiden yatırım yapmaya başladılar.

Samsung Cüzdan uygulaması üzerine kredi kartı bilgilerini giren tüketiciler, online alışverişlerinde kredi kartına gerek olmadan bu uygulama ile alışveriş yapabilecekler. Uygulama şu an sadece Kore’de kullanılabiliyor ve bu uygulamanın uyumlu olduğu cihazlar ise Samsung S4, S3 ve Galaxy Note serisindeki akıllı telefonlar.

Akıllı telefon pazarının %30’unu elinde tutan Samsung, dijital cüzdan uygulamasıyla beraber kullanıcılarına daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak istiyor. Şu an Kore’de kullanıma açılan uygulamanın dünyanın diğer ülkelerinde ne zaman kullanıma açılacağıyla ilgili herhangi bir bilgi henüz yok.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*