18 Kasım 2018

Google Play’de Yer Alan Samsung Wallet Birçok Ülkede Kullanıma Açıldı

samsung-wallet
Samsung, geçtiğimiz Mayıs ayında Kore’de kullanıma sunduğu dijital cüzdan uygulaması Samsung Wallet’ı tüm dünyada kullanıma açtı. Google Play’de kullanıcılara sunulan uygulama birçok ülkede kullanılabilecek.

Dijital cüzdandan çok iPhone’un Passbook uygulamasına rakip olarak geliştirilen uygulama, Passbook’un sunduğu avantajları Android cihazlarda sunmayı hedefliyor. Samsung cihazlarıyla uyumlu olan bu uygulama ile biletler, kuponlar, uçak biniş kartları ve üyelik kartları Samsung Wallet üzerinden kullanılabilecek.

Bilet ve kuponların dışında yer ve zamana dayalı bildirimlerin de bu uygulama ile kullanılabileceği belirtilirken, anlaşmalı olan perakendecilerden teklif ve kampanyalarda Samsung Wallet üzerinden kullanıcılara sunulabiliyor.

Bu uygulamanın Galaxy S III, Galaxy S IV, Galaxy Note ve Galaxy Note II cihazlarında kullanılabildiğini de belirtelim.

Samsung’un akıllı telefon pazarındaki hızlı büyüyüşü ve kullanıcılar arasında akıllı telefon kullanımının artmasıyla beraber dijital cüzdan uygulamalarına olan ilgi de artıyor. Özellikle uçak biniş kartı ve bilet uygulamalarında kolaylık sağlamasından dolayı tercih edilen bu uygulamaların, kullanıcılar arasında da önümüzdeki dönemlerde daha da yaygınlaşması bekleniyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*