18 Kasım 2018

SEOzone’15 ile SEO’ya Dair Her Şey

SEOzone

SEOzeo dijital ajanslar arasından oldukça büyük bir fark yaratmış durumda. Bunun sağladığı prestij ile 2015 SEOzone etkinliğine harika bir ev sahipliği yapıyor. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olacak bu organizasyon SEOzeo sayesinde sonunda Türkiye’de gerçekleşiyor.

SEOzone Summit adı altında ilki 2013 yılında gerçekleştirilen konferans o günden bugüne içeriğine birçok farklı konu kattı. Yapılacak organizasyona birbirinden değerli birçok uzman katılacak. SEO konusuna sahip her şirket, kurum ve kuruluş temsilcileriyle bu organizasyonda hem bilgi vermek hem de bilgi almak adına yerlerini alacak.

SEO uzmanlarının buluşma yeri

2015 senesinin müthiş organizasyonunu düzenleme görevini üstlenen SEOzeo ‘nun kurucusu Yiğit Konur da burada konuşmacı olarak yerini alacak. Yiğit Konur, sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde de birçok konferansa katılım gerçekleştirmiş. Yaptığı sunumlar ile Türkiye’nin gururu olan Konur, görev aldığı yarışmalardaki jüri görevini de oldukça başarılı bir şekilde yerine getirmiştir.

Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı özelliğini taşıyan SEOzone ile konferansların sunumların ardı arkası kesilmeyecek. En etkili sunumlar ile en yararlı bilgiler katılımcılara aktarılacak. SEO alanındaki en etkili çözümler workshoplarda ele alınacak, teknik anlamda yapılabilecekler gözden geçirilecek ve know-how sistemi Türkiye’ye tanıtılacak. Dijital çağdaki SEO alanına ait Pazar analizleri, pazarlama stratejileri, SEO başarılarının sayısal olarak ifadeleri gibi birçok ana konu ele alınarak farklı sunumlarla ve farklı uzmanların dilinden aktarılacak.

 

seozone

 

Pazar analizine dair yeni uygulamalar ve yeni yöntemlerin hepsi katılımcılara tanıtılacak. Webde performans yönetimi ve pazarlama alanında son moda olan uygulamaların hepsi etkinlikte dile getirilecek. Çalışmaları en hızlı, en yalın ve en pazarlamaya uygun hale nasıl getirilebileceği üzerinde durulacak.

Kıdemli Pazarlama uzmanı olarak Hubspot’ta görev alan Anum Hussain de sunumlarıyla etkinliğin değerini arttıracak. Anum INBOUND gibi birçok uluslar arasın konferansta özgün içerikler konusu üzerinde sunum yapmış ve bu sunumları bir milyon kişi tarafından izlenmiştir. Bunun yanında bloğu ödül almış bir blogger olan Ian Cleary’de konferansta etkili sunumları ile yer alacak. Contentzone etkinliği ile içerik hazırlama ve sunma konusunda SEO ilgililerine müthiş bilgiler verilecek.

Doğu Avrupa’nın en büyük SEO organizasyonu olan SEOzone 2015, SEOzeo ev sahipliğiyle İstanbul’da gerçekleştirilecek. Konferanslar Şişli Marriott Hotel’de verilecek. 27 Kasım tarihinde yapılacak etkinlikten sonra 28 Kasım’da icerik.com alt yapısıyla Contentzone içerik pazarlama konferansına geçilecek.

Kalitesiyle daima bir adım önce olan SEOZEO, SEO alanında bilgisi ve ilgisi bulunan herkesi bu konferansa davet ediyor. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak isteyenler için www.seozeo.com.tr adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Güzel bir konferasntı gerçekten ama biletleri fazla pahlıydı bana göre yerinde izlemek ve deneyimlemek isterdim kesinlikle. Paylaşım için teşekkürler.

Fikrini söyle

*