14 Aralık 2018

Sephora’dan Aynalı iPad Uygulaması

Kozmetik ve güzellik ürünleri mağazası Sephora‘nın iPad uygulaması alışverişin ötesinde bir hizmet sunuyor.

Oluşturdukları uygulamaya “makyaj aynasını” da eklediklerini ileten firma yetkilileri, kullanıcıların iPadlerini kullanarak makyajlarını tazeleyebileceklerini iletiyorlar.

iPadin ön kısmında bulunan kamera ile ayna hizmetini sunan Sephora iPad uygulamasında kullanıcılar, kendi yüzlerinin hemen yanında profesyonel makyaj uzmanlarından makyaj uygulama yöntemlerinin paylaşıldığı videoları da görebiliyorlar.

Sephora, yeni uygulaması ile sadece klasik ürün arama, yorum okuma ve satın alma hizmetinin dışına çıkmak istediğini belirtiyor. Birçok uygulamanın arasından Sephora’yı seçen kullanıcılarının, uygulamaya tekrar tekrar uğramasını sağlayabilmek için yöntem aradıklarını ileten Sephora Interactive Media Başkan Yardımcısı Bridget Dolan, yeni uygulamalarının firmanın güzellik ve bakım konseptiyle tamamen uyumlu olduğunu iletiyor.

Oluşturdukları uygulamanın eğlenceli ve eğitici yapısından da oldukça memnun olduklarını ileten Dolan, iPad’in limitsiz kapasitesinin ilham verici olduğunu ekliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*