16 Kasım 2018

Sergilesene.com’un Ekran Tasarımı Yenilendi

segilesene

Reklam sektörünün öncü firmalarından Aktif Grup’un 2010 yılında  yayına açtığı sergilesene.com’un ekran tasarımı yenilendi. Firmalara ürünlerini ve kendilerini tanıtma fırsatı yakaladıkları  fuar, mağaza ve organizasyonlarda kullanabilecekleri display ve reklam ürünlerini sağlayan site, yeni yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor.

1991 yılından bu yana reklam, matbaa, serigrafi, kumaş sektörünün önde gelen gruplarından biri olan Aktif  Grup, Türkiye’de ve bünyesinde bulunan 3 markası ile bireysel, kurumsal ve endüstriyel anlamda ürün ve hizmet üretiyor. Tüm faaliyetlerine önem veren ve çağın gereklerine uygun olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın gayretinde olan firmanın temel amaçlarından biri de çalıştığı firmaları “marka” yapmak.

Aktif Grup’un bu önemli hizmetlerinden biri olan sergilesene.com da, ürünlerini sergilemek ve tanıtmak isteyen girişimcilere tanıtım faaliyetlerinde yardımcı oluyor.

sergilesene screen

Yöneticiliğini  genç e-ticaret danışmanı Emre Metin’in yaptığı sergilesene.com bu değişimiyle kullanıcılarına daha kullanışlı bir sitenin yanında 3 taksit imkanı ve seçenekli kargo hizmeti de sunuyor.Tüm bunlara ek olarak bu taze değişim sebebiyle tüm reklam ürünlerinde yüzde 5’lik bir indirim yapılıyor.

Vaad edilen müşteri memnuniyeti ve yüzlerce referansı ile tasarım ve danışmanlığın yanı sıra, reklam ürünleri ve kumaş sektöründe perakende satış yapmakta olan grup, Türkiye’ye yeni markalar kazandırmaya devam ediyor. Hizmetlerinden faydalanmak isteyen herkesi de sitelerine davet ediyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Ürünlerinizi Sergilemek Hiç bu kadar güzel olmamıştı, 22 yıldır Reklam Sektörü’nün öncü firmalarından,
    Aktif Grup’un bir şirketi olan Sergilesene.com ‘un amacı sizlere fuar alanlarında, organizasyonlarda ve mağazalarda ürünlerinizi sergilemeniz için , display ve reklam ürünlerini panolarını, standlarını dayanıklı ve makul bir şekilde üretmek ve temin etmektir.

  2. Ekran tasarımı ne demek?

Fikrini söyle

*