13 Kasım 2018

Serkan Ünsal’ın “Silikon Vadisi ve Girişimcilik” Kitabı Çıkıyor [Ücretsiz 5 Kitap]

Güncelleme: Yarışmamız sona ermiştir. Katılan ve kitabı hediye olarak kazanan 5 kişiye Twitter üzerinden ulaşılacaktır.

Serkan Unsal Girisimcilikdakick.com‘un kurucusu Serkan Ünsal’ın ikinci kitabı “Silikon Vadisi ve Girişimcilik” 31 Mayıs Cuma günü yayınlanıyor. Kitapta, Ünsal’ın Ocak 2013’te gittiği Silikon Vadisi’nde girişimcilerle yaptığı röportajlar yer alıyor.

Bankalararası Kart Merkezi‘nin sponsorluğunda yayınlanan ve Silikon Vadisi ve Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminin farklılıklarına ışık tutan “Silikon Vadisi ve Girişimcilik” kitabı iBooks üzerinden yayınlanacak ve ayrıca Forbes dergisinin Haziran sayısında da hediye olarak verilecek.

Ayrıca EticaretMag okuyucuları arasından 5 kişi de kitaba ücretsiz olarak sahip olacak 🙂

Ünsal, ilk kitabı olan “Dijital Girişimcilik Rehberi”ni ücretsiz olarak internet üzerinden yayınlamıştı. dijitalgirisimcilikrehberi.com adresinden ulaşabileceğiniz kitapta girişimciler için temel bilgiler içeren yazılar yer alıyordu. Biz de Ünsal’a ve kitabına Türk E-ticaret Girişimcilerinin Okuması Gereken 7 Kitap yazımızda yer vermiştik.

“Silikon Vadisi ve Girişimcilik” kitabı internet üzerinden zaten ücretsiz dağıtılıyor ancak basılı halini okumak ve kütüphanesinde saklamak isteyen EticaretMag okuyucuları aşağıdaki linkte yer alan tweeti, retweet ettikleri takdirde çekilişimize katılma hakkı kazanacaklar. Retweet edenler arasından yapacağımız çekilişle ise 5 kişi kitabın basılı halini kazanacak.

 

27 Mayıs 2013 (bugün) saat 17.00’ye kadar sürecek olan bu mini yarışmada 17.00’dan sonra yapılan retweetler dikkat alınmayacaktır. Çekilişte çıkan 5 şanslı kişiye yine Twitter üzerinden ulaşacağız ve kitabı göndermek üzere e-posta ile iletişime geçeceğiz.

Dijital sektöre dair yayınlanan kitapların her birinin, sektörün gelişimi açısından çok büyük önemi bulunuyor. Bu yüzden Serkan Ünsal’a ve kitabın destekçilerine şimdiden tebrik ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*