16 Kasım 2018

14 Şubat’ta Sevgilinize İnternetten Hediye Alır Mısınız? [eMikrofon]

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala çiftlerin kafasında hep aynı soru var. “Sevgililer Günü”nde ne almalıyım? Peki, bu özel günde sevgilisine farklı bir hediye alma planları yapan ve bunun için araştırmalara başlayan çiftler internetten hediye alır mı, alsa ne alır? Merak ettik ve bu merakımızı gidermek için yollara düşerek, eMikrofon ekibi olarak programımızın üçüncü sezonun ikinci bölümünde bu konuya yer verdik.

Yukarıdaki videoda yer alan cevaplara bakıldığında bazen şaşırsak da genel olarak internetten alışveriş yaptıklarını, Sevgililer Günü için internetten hediye seçiminde indirimlerin cazip geldiğini ve seçeneklerin fazla olduğunu söyleyen tüketiciler vardı. Bunun dışında röportaj yaptığımız tüketicilerde karşımıza çıkan “internetten alışverişe güvenmiyorum” cevapları da vardı ve bu durumun temel nedeni olarak kargo teslimi ve seçilen ürünün yanlış getirilmesi başlıca problem olarak gösteriliyor.

Peki, siz Sevgililer Günü’nde internetten hediye alır mısınız? İyi seyirler! 🙂

EticaretMag’in diğer videolarını takip etmek için Youtube sayfasına buradan üye olabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*