21 Kasım 2018

ShareBugg ve UNICEF’in İşbirliğiyle Çocuklara Yardım Kampanyası

Geçtiğimiz aylarda kurulan ve kullanıcıların anlaşmalı mağazalarda barkod okutarak o ürünlerden indirim kazanmalarını sağlayan ShareBugg, UNICEF ile ortak çalışarak oldukça ilginç bir yardım kampayası başlattı.

Kullanıcılar UNICEF’in “Hayat Veren Hediyeler” isimli hediye paketlerini Facebook hesaplarından paylaşarak, aşı, yardım çantası, kalem ve su setleri gibi 25 farklı hediye pakedini bu sosyal ağdaki arkadaşlarıyla buluşturarak kampanyanın tanıtılmasına yardımcı olacaklar. “Okullar Açılıyor” konseptiyle de ShareBugg’ın mobil uygulamasından bu ürünlerden dördü kullanıcılar tarafından paylaşılabiliyor.

Kullanıcılar ShareBugg ile bu paylaşımları Facebook’ta yaptıklarında, iletide ürünlerin satın alma linki bulunuyor ve bu sayede kullanıcılar bu ürünleri satın alarak bu ürünleri ihtiyacı olan çocuklara hediye olarak gönderebiliyorlar.

ShareBugg’ın 2000’den fazla kullanıcısı, Facebook üzerinden 2900 kadar anlık paylaşımda bulunmuş. İlk olarak iOS kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan; fakat 3 Eylül tarihinde Google Play‘de de yerini alan ShareBugg, android kullanıcılarına da hizmet vermeye başladı. Şirket, mobil uygulamasını önümüzdeki günlerde Twitter, LinkedIn ve Pinterest gibi diğer sosyal ağlarla da entegre ederek kullanıcılarına daha geniş bir paylaşım alanı sunmaya hazırlanıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*