16 Aralık 2018

Aylık Ayakkabı Gönderimi Yapan ShoeDazzle Kadın Giyime Yöneliyor

Dikey e-ticaret siteleri her ne kadar son dönemlerde oldukça gözde olsalar da, Zappos gibi dikey başlayıp ardından kullanıcı kesiminden daha fazla gelir elde etmenin yollarına arayan firmalara bir yenisi daha eklendi.

Kim Kardashian gibi ünlü isimlerle çalışarak onların hayran kitlesine ulaşmayı da başaran ShoeDazzle, aylık ayakkabı gönderim hizmetine kadın giyim ve aksesuar kategorilerini ekleyeceklerini belirtiyor.

ShoeDazzle CEO’su Bill Strauss ile Techcrunch tarafından yapılan bir ropörtajda belirtildiğine göre, firma tamamen ayakkabı odaklı ismini değiştirip değiştirmeme konusunda ise kararsız.

Son 1 sene içerisinde 3 milyondan 10 milyon üyeye çıktıklarını belirten ShoeDazzle, kendi ayakkabılarını kendilerinin dizayn edip ürettirdiklerini belirterek, yeni ekledikleri ürün çeşitlerinde de aynı hizmete devam edeceklerini ekliyor.

Aylık standart ürün gönderim firmalarının ilk temsilcilerinden biri olan ShoeDazzle, sitelerine aylık gönderimin dışında, üyelerinin diledikleri zaman satın almalarına olanak tanıyan yeni hizmetlerini de ekleyeceklerini paylaşarak, hızla artan üye sayısından elde ettikleri geliri artırabilme çabalarını gözler önüne seriyor.

ShoeDazzle, bu güne kadar 60 milyon dolarlık yatırım aldığını iletirken, yakın dönemde yeni bir yatırımın söz konusu olmadığını belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*