21 Kasım 2018

ShoeDazzle Üyelik Sisteminde Yeniliğe Gidiyor

ShoedazzleKim Kardashian’ın moda stilistliğini yaptığı ShoeDazzle üyelik sisteminde yenilikler yapmak için çalışmalara başladı. 9,95 dolarlık yeni aylık üyelik sisteminin beta sürümüne Ocak 14’te başlayan şirket, Şubat ayının ortalarında ise bu hizmeti tüm kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Yeni dönemde ShoeDazzle her gün “Günün Fırsatları” şeklinde bir kapmaya ile kullanıcılara ulaşmayı hedefliyor.

Üç ay önce tekrar CEO koltuğuna oturan Brian Lee, şirket içinde büyük değişiklikler yapmak için hiç zaman kaybetmemişe benziyor. Hatırlarsanız ShoeDazzle ilk kurulduğu zamanlarda aylık olarak 40 dolarlık üyelikle, kullanıcılarına bir çift ayakkabı yolluyordu. Bu sistem başlarda kullanıcıların hoşuna gitmiş olsa da, bir süre sonra her ay yeni bir ayakkabı alma fikri pek tercih edilmemeye başlanmıştı. Bunun üzerine ayakkabının yanı sıra, çanta, iç çamaşırı gibi ürünlerin de satışına başlayarak aylık 40 dolarlık ücreti kaldıran şirket, şimdi yeni bir sistem ile kullanıcıların karşısına çıkmayı hedefliyor.

Şirket, yeni üyelik sisteminin yanı sıra, tasarım ekibine bir ünlü ismi daha ekledi. Ünlü stilist Rachel Zoe da, Kim Kardashian ile beraber ShoeDazzle’ın yeni ürünlerini tasarlayacak.

Yeni üyelik sisteminde ise kullanıcılar aylık olarak 9,95 yani yaklaşık 10 dolar ödeyecekler. Üye olan kullanıcılar %10 ile %25 arasında indirim kazanabilecekler ve aynı zamanda hem satın almada hem de iadelerde ücretsiz kargo hizmeti alabilecekler. Bunlarla beraber kullanıcıların hesaplarına da eklenecek olan 9,95 dolarlık kredi de yıl içinde istenilen bir vakitte kullanılabilecek.

“Günlük Fırsatlar” sistemiyle beraber kullanıcıların ayda bir kez değil, diledikleri zaman alışveriş yapabilmeleri sağlanarak, ShoeDazzle’ın etkileşiminin de artması bekleniyor. Beta sürümüne, şimdilik şirketin en eski ve sadık müşterilerinin %20’lik bir bölümünün davet edildiği ve hepsinin de yeni sisteme üye olduklarını belirten firma, bu yeni modelin ilerleyen zamanlarda popülerliğinin daha da artmasını beklediklerini dile getirdi. Geçen sene 31 Ocak 2012’de İngiltere’deki faaliyetini sonlandıran Los Angeles merkezli ShoeDazzle’ın 13 milyon üyesi bulunmakta.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Burcu der ki:

    Ayakkabilar harikq

Fikrini söyle

*