15 Kasım 2018

Online Ayakkabı Tasarım Sitesi Shoes of Pray 3 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Ülkemizde de örnekleri bulunan online ayakkabı tasarlama sitelerinin örneklerinden biri olan Shoes of Prey, 3 milyon dolarlık yatırım aldığını açıkladı.

2009 yılında kurulmuş olan Avusturalya merkezli ayakkabı tasarım ve satış sitesi Shoes of Prey, kullanıcıların sitede bulunan modellerden dilediklerini seçerek, modelin rengine, topuk tarzına ve boyuna, ayakkabının ön ve arka kısım detaylarına karar vermelerine olanak tanıyor.

Müşterilerinin kendi tasarımlarını oluşturarak hem siteyle etkileşimlerini arttıran, hem de sadece kendilerinde bulunan bir ürünü satın almalarına olanak tanıyan site, bu stratejisiyle ürünlerini oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunuyor.

Standart bir tasarım ayakkabıyı 280 dolara satan Shoes of Prey, yeni yatırımlarının kuruluşlarından beri aldıkları ilk yatırım olduğunu açıklıyor.

Yatırımla ürün çeşitliliğini arttırıp, sosyal alışveriş çalışmaları üzerinde yoğunlaşacaklarını belirten Shoes of Prey kurucuları, bu güne kadar 10 milyon ayakkabının siteleri üzerinden tasarlandığını belirtirken, site ziyaretçilerinin toplamda 20 milyon dakikayı sitenin 3 boyutlu tasarım yöntemi şeması ile ayakkabı tasarlayarak geçirdiklerini belirtiyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*