12 Kasım 2018

Shop & More: Girişimcilere Facebook Entegrasyonlu Yeni Nesil E-ticaret Sistemi

shopandmore reklam - Kopya

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret sistemlerinden biri olan Shop & More, Grafiket Adworks Reklam Ajansı tarafından 2015 yılında eksiksiz olarak hizmete sunulan yeni nesil e-ticaret sistemi olarak girişimcilere uygun maliyetli, hızlı ve esnek bir platform sağlıyor.

Facebook mağaza entegrasyonunda tek

Türkiye’nin ilk ve tek Facebook mağaza entegrasyonunu sahip olan Shop & More, markaya özel tasarlanan kullanıcı arayüzü ile e-ticaret sitesinin yanında Facebook’da ağında da mağaza açılmasına ve ürünlerle hizmetlerin satışının yapılmasına olanak tanıyor.

Sosyal ağların önemi göz önüne alınarak insan merkezli ve kullanıcı dostu mottosuyla tasarlanan Shop & More sistemi, Türkiye’deki oturmuş e-ticaret yapısını Facebook’a uygun hale getiriyor. Dünyadaki benzer uygulamalardan çok daha kapsamlı özelliklere sahip olmakla birlikte ürüne, kampanyaya ya da hedef kitleye göre kişiselleştirilebiliyor.

Kampanya yönetimini hızlı ve basit hale getiren sistem; sipariş, ödeme ve kargo yönetiminin kolayca yapılabileceği remarketing uygulamalarına da olanak sağlıyor. En önemlisi ise sosyal medya bileşenlerini bünyesinde etkili bir şekilde kullanarak, marka sadakati yaratmada etkili oluyor.

Müşteri taleplerini gerçek zamanlı izleme

shop-and-more-fticaret

E-ticaret ile birlikte değişen ticaret yapısının artık hedef kitlenin beklentilerine göre şekillenmesinden yola çıkan Shop & More, bu değişimi anlık olarak takip ve analiz edebilen ve online kullanıcı hareketlerine göre kendini kişiselleştiren yapısıyla markaların rakiplerinden hep bir adım önde olmasını sağlıyor. Shop & More, kişiye göre özelleştirilebilir mağaza seçenekleriyle hedef kitle ile marka arasında duygusal bir bağ kurulmasına ve satışların artmasına yardımcı oluyor.

Shop & More’u deneyimleyen kullanıcılar, sistem sayesinde satış amaçlı reklam harcamalarında ciddi bir azalma gözlemlediklerini belirtiyor. Sistem ayrıca kullanıcıların Facebook reklamları ve organik erişim sayesinde daha az maliyetle daha fazla kişiye satış yapmalarını sağlayarak, viral etkileşimin yolunu açıyor.

Tek Panelde 2 Mağaza

Shop & More sisteminde e-ticaret sitesine eklenen ürünlerin teker teker Facebook mağazasına eklenmesine gerek kalmıyor. Bunun yerine, sitede ekli bulunan ürünler Facebook mağzasına otomatik olarak eklenebliyor.

Ayrıca sistem bir kolaylık daha sağlayarak hem e-ticaret sitesini hem de Facebook mağazasını tek panelden yönetme imkanı veriyor. Basit ve kullanıcı dostu panel yönetimi ile e-ticaret sitesine ve Facebook mağazasına kolayca ürün, kampanya, kategori, içerik ve fotoğraf eklenebiliyor.

Hızlı, Kolay ve Kullanışlı Panel Yönetimi

Shop & More, ürün ve kampanya yönetimini hızlı ve basit hale getimenin yanında sipariş, ödeme ve kargo yönetiminin kolayca yapılabildiği bir sistem olarak öne çıkıyor. Her türlü ödeme sisteminin kullanılabildiği ve muhasebe programıyla uyumlu olarak çalışan Shop & More sistemi, sosyal ağların tavsiye yolunu kullanarak da markaların daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlıyor.

Shop & More; dijital dünyanın hızını ve interaktif yapısını, sosyal medyanın iletişim gücü ile bir araya getirerek ürünlerin ya da hizmetlerin hedef kitle ile buluşmasını sağlayan yeni nesil e-ticaret oluşumu olarak markalara benzersiz fırsatlar sunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*