16 Aralık 2018

Lokasyon Bazlı Alışveriş Uygulaması Shopkick 3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Lokasyon bazlı alışveriş uygulaması Shopkick, Eylül ayından itibaren kullanıcı sayısının neredeyse 700 bin kişi civarında arttığını belirterek 3 milyon kişiye ulaştığını açıkladı.

Uygulama kullanıcılarının mağazalara girdiklerinde check-in yapmalarına gerek kalmadan, uygulama sahiplerinin mağazalarda olduğunun sinyalinin alınması ile çalışmaya başlayan Shopkick, anlaşmalı mağazalara giren, kıyafet deneyen ya da barkod okutma gibi faaliyetlerde bulunan kullanıcılarına farklı “kicks” para puanları yolluyor.

“Kicks” puanların firmanın anlaşmalı olduğu mağazalarda kullanılabileceğini ya da Facebook kredisine dönüştürülebileceğini belirten Shopkick yetkilileri, kullanıcılarının anlaşmalı mağazalardan indirimler kazandıklarını da iletiyorlar.

Bu güne kadar uygulamalarından 1 milyar fırsat sunduklarını da açıklayan Shopkick, Aralık ayında uygulama kullanıcılarının anlaşmalı mağazalara 5 milyon kere giriş yaptıklarını, uygulama ile 10 milyon ürün taramasının gerçekleştiğini belirtiyor.

Offline mağazaların mobil kullanıcıları mağazalarına çekmeleri düşünülerek hazırlanmış olan Shopkick, özellikle son 4 ayda yaşadıkları büyüme hızına da dikkat çekerek, hem üye sayınında hem de sundukları fırsatların sayısında artış için çabaladıklarını paylaşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*