15 Kasım 2018

Lokasyon Bazlı Alışveriş Uygulaması Shopkick MasterCardla İşbirliğine Gidiyor

iPhone ve Android için oluşturulmuş olan ve offline mağazalara girilmesi ile o mağazadaki indirim fırsatlarını paylaşan uygulama Shopkick, MasterCardla bir işbirliğine başladıklarını açıkladı.

Kullanıcılarının kıyafet deneme, barkod okutma ya da ürün satın alım gibi faaliyetlerinden ‘kicks’ adı verilen puanlardan kazandıkları mobil uygulama Shopkick’te, bu puanlar firmanın anlaşmalı olduğu mağazalarda ya da Facebook kredisi olarak kullanılabiliyor.

Shopkick, bundan sonra uygulama kullanıcılarının Mastercardlarını uygulamaya entegre ederek ve uygulama ile satın alımlar yaparak ‘kicks’ puanlarından kazanabileceklerini belirtti. MasterCard Shopkick’e kartlarını entegre eden kullanıcılara tek seferlik 250 bonus kicks vereceğini açıkladı.

Aralarında Best Buy, Macy’s, Toys “R” Us, Target ve Old Navy gibi oldukça büyük zincir mağazaların da bulunduğu bir müşteri kitlesine sahip olan Shopkick, 3 milyondan fazla aktif kullanıcısının olduğunu ve mağazalara 110 milyon doların üzerinde kazanç sağladığını ifade etti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*