16 Aralık 2018

Sosyal Medya Alışveriş Sitesine Eski Facebook Başkanından Yatırım

Ebay gibi markaların ve kişilerin ürünlerini satabildikleri fakat sosyal medya alışverişi ile içiçe satış yapan pazar yeri Shoply, aralarında eski Facebook başkan yardımcısı ve son dönemin gözde private alışveriş sitesi Fab.com yatırımcılarının bulunduğu bir yatırımcı grubundan belirtilmeyen bir oranda yatırım aldı.

İngiltere merkezli, San Francisco’da da ofisi bulunan, kullanıcıların alışveriş deneyimlerini sosyal medya üzerinden gerçekleştirebildikleri, beğendikleri ürünleri sosyal medyada paylaşabildikleri ve aynı ürünleri beğenen kullanıcılarla iletişime geçebildikleri sosyal medya alışveriş sitesi Shoply, geçen sene yayına başlmış olan bir start-up.

Kısa bir sürede bünyesinde satış yapan yerel mağaza ve küçük işletmelerin sayısının 10.000’e ulaştığını belirten Shoply, her ay bünyesinde binlerce online alışverişin gerçekleştiğini paylaştı.

Online satış yapmak isteyen kullanıcıların ve işyerlerinin işlerini kolaylaştırmak adına görsel anlamda destek verdiklerini belirten firma yetkilileri, tüketicilerin ve satış yapan firmaların sosyal medyada da irtibatlarını sağlamak için uğraştıklarını ekledi.

Bünyesinde satış yapmak isteyen kişi ve markalara satışların %10’u ya da aylık standart 29.99 dolar olmak üzere iki farklı ödeme seçeneği sunan Shoply, yatırımları ile sosyal medyada alışveriş uygulamalarının gelişimi için çalışmalarını arttıracaklarını iletti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*