13 Kasım 2018

Shoppala: Moda ve Yaşam Stili Ürünleri Odaklı Arama Motoru

shoppala
Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Shoppala isimli e-ticaret girişimiyle Türkiye pazarına giriş yapan Almanya merkezli Visual Meta, 2009 yılından beri e-ticaret pazarında bulunuyor ve Almanya dışında Fransa, İtalya ve İspanya’nın da içinde yer aldığı 15 farklı ülkede de hizmet veriyor.

Shoppala, moda ve yaşam stili alanındaki online mağazaların ürünlerinin çeşitli filtrelere göre aranabildiği bir arama motoru olarak görev yapıyor. Renk, kategori, alt kategori, marka ve seriler gibi çeşitli filtrelemelere göre aramaların yapılabildiği site üzerindeki arama sonuçlarında özellikle ürün görsellerinin önemi üzerinde durulmuş.

Shoppala, kullanıcılar bir ürün araması yaptıklarında ürünler görselleriyle beraber sonuçları listeliyor ve ürünlere tıklandığında da kullanıcıları ürünün satın alma sayfasına yönlendiriyor. Türkiye’deki birçok online mağazayla anlaşmalı olan Shoppala, sitede çıkan arama sonuçları sonrasında anlaşmalı olduğun markaların ürünlerini kullanıcılara sunuyor ve kullanıcılar beğendikleri ürünü satın almak için bu markaların sayfalarına yöneliyorlar.

shoppala 2

Shoppala’nın bağlı olduğu Visual Meta, Almanya’da dünya e-ticaret sektörünün büyük isimleri arasında ilk 60’ın arasında yer alıyor ve şirketin 1800’den fazla iş ortağı bulunmakta. Visual Meta’nın beraber çalıştığı online mağazalar arasında Amazon, Otto ve Zalando gibi şirketlerde bulunmakta.

Shoppala Türkiye’deki online mağazaların yanı sıra tanınmış markaların online mağazalarında bulunan ürünlerde site üzerindeki arama sonuçlarında yer alıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Tesettür giyimi ile ilgili aradığınız her ürün bu sitede. http://www.tesetturtrendleri.com
    Tamamen türk mühendisler tarafından geliştirilmiş olup desteklerinizi bekliyoruz.

Fikrini söyle

*