20 Kasım 2018

”Shopper Marketing” Semineri 15 Mayıs’da İstanbul’da Gerçekleşiyor

Shopper Marketing IstanbulDünyanın ve Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarından TBWA‘e bağlı network ajansı Integer’in düzenlediği ”Shopper Marketing” semineri, bu yıl İstanbul’da gerçekleşiyor. 15 Mayıs’da Integer Türkiye ev sahipliğiyle düzenlenecek seminerde, pazarlama gücü ve satın aldırma yöntemleri ele alınacak.

TBWA Group İstanbul CEO’su Cem Topçuoğlu ve Integer’in İstanbul Genel Müdürü Begüm Tanrıkulu’nun açılış konuşmasını yapacağı organizasyonda; Integer Uluslararası Başkanı Marc Ducnuigeen, Operasyon Direktörü Frank Maher, içgörü ve stratejiden sorumlu Başkan Yardımcısı Craig Elston ve GfK Türkiye Genel Müdürü Fulya Durmuş konuşmacı olarak yer alıyor.

Alışverişin içgörü deneyimini, dijital neslin alışveriş deneyimleri, tüketicilerin benzerlikleri ve farklılıkları gibi konu başlıklarının anlatılacağı seminer, genel olarak perakende ve e-perakende sektörlerine yönelik düzenleniyor. Teknolojiden iletişime, sağlıktan dayanıklı tüketime kadar perakende başlığında yer alan birçok sektörün alanlarının da değerlendireleceği organizasyonda esas olarak, tüketicinin alışveriş deneyiminin önemi masaya yatıralacak.

Etkinliğin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*