19 Aralık 2018

@shopr Twitter’da Satışçı ve Tüketicileri Bir Araya Getiriyor

Twitter üzerinde kullanıcıların sattıkları ürünleri ve satın almak istedikleri ürünleri sık sık tweetlemesinden ilham alarak başlatılan @Shopr uygulaması, Twitter’da taleplerini dile getiren satışçı ve tüketicileri bir araya getirmeyi planlıyor.

@Shopr kurucuları, yaptıkları araştırmalar sonucunda Twitter’da saat başı yaklaşık 7000 adet alım/satım tweetinin dolandığını farkettiklerini, bu tüketicileri bir araya getirme fikrinin buradan doğduğunu belirtiyorlar.

Satın almak istedikleri bir ürün olan Tweeter kullanıcılarının, @Shopr sitesinden istedikleri ürün ve lokasyona göre arama yapabileceklerini belirten firma yetkilileri, uygulamaları ile satın almak isteyen tüketicilerin arzu ettikleri ürünlere ve lokasyona göre satış tweeti yapan satışçıları bir araya getireceklerini belirtiyorlar.

Tüketiciler aynı zamanda @Shopr üzerinde satın almak istedikleri ürünleri de tweetleyebilecekler. @Shopr uygulaması, bu ürünü satan satışçıları tüketicilerle eşleştirebilecek. Uygulama, tüketicilerin talep ettikleri ürün bulunduğunda, tüketicileri yine tweet yolu ile haberdar edecek.

Oldukça yeni ve farklı bir uygulama ile Tweeter’da sosyal bir alışveriş platformu oluşturmayı planlayan @Shopr’ın şimdiden yerel mağazalarla Tweeter üzerinden satış yapmak üzere anlaşma yaptığı belirtiliyor.

Uygulama üzerinden en çok talep edilen ürünlerin ise bisiklet, kitap, ev ve etkinlik biletleri oldukları bilgisi paylaşılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*