16 Aralık 2018

Barkod Okuma Uygulaması ShopSavvy 2. El Ürün Satım Uygulamasını Başlatıyor

2008 yılında piyasaya sürülen ve yaklaşık 10 milyon kullanıcıya ulaşan mobil barkod okutma uygulaması ShopSavvy, üyelerine 2. el ürünlerini satabilecekleri yeni bir hizmet sunmaya hazırlanıyor.

Barkod okuma hizmetinde ilklerden olan ShopSavvy’nin yeni uygulaması ile kullanıcılar satmak istedikleri ikinci el ürünlerinin barkodlarını okutarak, ürünün online ya da yerel mağazalardaki fiyatını görerek, belirledikleri fiyattan ürünlerini satışa sunabilecekler.

ShopSavvy uygulamasına ek olarak oluşturulan SavvyListings uygulaması alında satış yapabilecek olan ShopSavvy kullanıcıları, ürünün mağazalarda bulunması halinde, online ortamda yer alan resmi de kullanarak, ürünü belirledikleri fiyatla diğer ShopSavvy kullanıcılarının beğenisine sunabilecekler.

Mobil ortamda oldukça kolay ve hızlı 2. el satışını gerçekleştirebilmek üzere hazırlanan SavvyListings uygulaması ile kullanıcılar ürünlerinin kullanım durumunu, kaç yıllık olduğunu da belirterek, diğer ShopSavvy kullanıcıları ile gerekli detayları paylaşacaklar.

Kargo ücreti ve ödemenin nasıl yapılacağı gibi koşulların tüketiciler tarafından kendi aralarında halledileceğini belirten ShopSavvy yetkilileri, 10 milyon kişilik üye kitleleriyle uygulama kullanıcılarına hem istemedikleri ürünlerden kurtulma, hem de diledikleri ürünleri en uygun fiyata satın alma olanağını sunmayı hedeflediklerini belirtiyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*