15 Kasım 2018

Sosyal Alışveriş Uygulaması ShopSocially $550.000 Yeni Yatırım Aldı

Uygulamayı web sitelerine entegre eden e-ticaret sitelerine kullanıcıların alışverişlerini sosyal medyada paylaşmaları için farklı seçenekler sunan ShopSocially yeni bir yatırım aldı.

Aralarında Sears, Zales, The Children’s Place gibi oldukça büyük zincir mağazaların da bulunduğu markalarla çalışan start-up ShopSocially, 2010 senesinin Ekim ayında 1.1 milyon dolarlık ilk yatırımını almıştı.

Aralarında Apple ve Google’ın yöneticilerinin de bulunduğu yatırımcılardan son yatırımını aldığı belirtilen ShopSocially, markalara online alışveriş hizmetlerinde müşterilerine farklı sosyal pazarlama faaliyetleri ile ulaşma hizmeti sunuyor.

Firma, bir alışverişin sosyal medyada paylaşımından, arkadaşlara danışılmasına; sosyal medyada takipçi kazanımlarından, sunulan promosyonların sosyal medyada paylaşımına farklı sosyal alışveriş faaliyetlerinin yanı sıra, SEO, analitik ve raporlama hizmetleri de sunuyor.

ShopSocially kurucuları, müşterilerinden elde ettikleri verilere dayanarak, sosyal medya paylaşım uygulamalarının e-ticaret sitelerine entegrasyonu ile web sitelerindeki dönüşüm oranlarında %12 oranında artış gözlemlediklerini paylaşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*