15 Kasım 2018

Sigortam.net Logosunu Değiştirdi, Hedef Daha Enerjik Olmak

Sigortam.net Yeni Logoİnternet üzerinden sigorta işlemleri konusunda sektörün öncülerinden olan Sigortam.net, kuruluşundan beri yayında olan logosunu değiştirdi ve tasarımını yeniledi.

2001 yılında iLab Holding çatısı altında açılan ve 12 yıldır sigortacılık anlamında çok önemli işlere imza atmış olan Sigortam.net‘in paylaştığı bilgilere göre yeni logonun temelinde enerji ve dinamizm yatıyor. Yeni logo tercihlerinde tüketicinin artık kendisine daha yakın ve iletişime açık markaları tercih etmesinin ve Sigortam.net’in de sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde olmasının da önemli payı bulunuyor. Eski logodaki resmi ve mesafeli renkler ve tasarım yerine yeni logoda genç, enerjik ve modern bir hava var.

İlgili röportaj: Sevil Mert ile Online Sigorta Sektörü & Sigortam.net’i Konuştuk

Paylaşılan bilgilerde logoya dair şöyle bir açıklama yapıldı: “Sigortam.net’in yeni logosunda güveni, korumayı, pek çok seçeneği tek bir platform altında toplamayı da sembolize eden sigortacılığın ikonu haline gelmiş şemsiye amblemi; enerji ve dinamizmi temsil eden turuncu ile birleştirerek güven, çeşitlilik ve dinamizm mesajını bir arada veriyor. Logoda kullanılan iletişimin rengi olarak bilinen mavi renk ile pozitif ve canlı bir enerjiyi yansıtıyor. Aynı zamanda logonun yuvarlak hatları ile samimi; güçlü fontu ile de sağlam ve kararlı bir duruş sergiliyor.”

Sigortam.net Yeni TasarımSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. mert meriç der ki:

    daha güzel olmuş, yakışır 🙂

Fikrini söyle

*