20 Kasım 2018

Mobil Sitesini Yenileyen Sigortam.net Mobilde Daha Aktif Olmayı Hedefliyor

sigortamnet-yeni-logo
Son zamanlarda, şirket ya da marka olarak internette var olabilmek kadar, mobile uyumlu siteler ve içerikler üretebilmek de oldukça gerekli. Bu gereklilik, tüketicilerin mobil olarak hemen hemen her işlerini rahatlıkla halledebildiği bu ortamda son derece önemlilik arz ediyor. Sigortam.net, bu durumdan yola çıkarak mobil sitesinde bir takım yenilikler yaptı.

Sigortam.net geçtiğimiz Nisan ayında da logosunu yenileyerek daha enerjik bir yapıya bürüneceklerinin haberini vermişti. 12 yıldır, İlab Holding çatısı altında, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini bir araya getiren bir internet platformu olan Sigortam.net’in en önemli hizmeti ise müşteriler için şirket karşılaştırma imkanı sunması. Kasko, trafik ve özel sağlık sigortası hizmetleri sunan sitenin 1,5 milyondan fazla kullanıcısı var.

Sitenin verdiği temel hizmet ise şöyle: Sigorta şirketlerinin müşteri hakkında öğrenmek istedikleri bilgileri tek bir formda toplamak; bu formları sigorta şirketlerine iletmek ve tüm bunları kısa süre içinde müşteriye teklif olarak sunulmasını sağlamak. Bu aşamadan sonrası ise müşterinin seçimine kalıyor.

sigortam-net-mobil-site

Mobil sitede yapılan yenilikler sonucunda  hızlı bir şekilde gerçekleşen bu işlemler ile müşteriler ihtiyaç duydukları sigorta ürününe ait teklifleri, mobil cihazlarından sadece birkaç dakika içerisinde şirketlerden en iyi teklifleri alabiliyor. Bunun yanı sıra sitede bulunan güncel sigorta haberlerine ve bilgilendirici makalelere de mobil uygulama
üzerinden rahatlıkla ulaşılabiliyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*