14 Aralık 2018

Siterobot SEO Aracı ve Kopya İçerik Denetimi Özelliklerini Duyurdu

siterobot seo araclari
Geçtiğimiz Mayıs ayında Türkçe yayına başladığında sizlere tanıttığımız web sitesi ve dijital ürün alım satım platformu Siterobot, Nisan 2013’den beri Türkiye’de hizmet vermekte ve şirket şimdi de webmasterlara, site sahipleri ve web girişimcilerine yönelik üç yeni özellik sunmaya başladı.

Site yönetimiyle uğraşan markalara için SEO araçları, kopya içerik denetleyici ve website trafik değişim hizmetleri sunmaya başlayan Siterobot, farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılar için alternatif fiyatlandırmalar bu SaaS hizmetini veriyor.

SEO araçları bilgisayar ve mobilden de takip edilebiliyor. 10 farklı alan üzerine odaklanan SEO aracı izleme, analiz etme, öneride bulunma ve raporlama işlemlerini markalara sunuyor. İşin arka tarafında ise dinleme ve izleme aygıtları cloud computing üzerinden devamlı olarak veri toplayarak, zenginleştirdiği bu veri madenini işlemeye devam ediyor.

Bu araç web sitesinin sağlık durumu ve standartlara uygunluğu ile ilgili araçlarla web sitesinin güncel standartlara uygun hale getirilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca kırık linklerin tespitinden sayfalarda kullanılması gereken anahtar kelimelerin önermesine, sayfa başlıklarının kalitesinden sayfa içi SEO optimizasyonuna kadar bir çok konuda önerileriyle yardımcı oluyor.

kopya icerik siterobot
Bu araçla beraber takibini yapmasını istediğiniz bir arama motoru eklediğinizde, o motorun inebildiği ölçüde lokalizasyon ve coğrafi kırılım yapılabiliyor. Dış SEO konusunda da rakip analizi, sıralama konusundaki değişimler yapmanın yanı sıra organik ve inorganik şekilde sitenizle bağlantıda olan diğer sitelerin analizlerini yaparak yararlı veya zararlı bağlantıların da görülmesini sağlıyor.

Kopya içerik denetleyici servisi ile belirtilen bir site içinde ya da bir URL içeriği taranarak hangi internet sitelerinde içeriğinizin alıntılandığını veya kopyalandığı görülebiliyor. Böylelikle site sahipleri telif ihlallerini bulabiliyor ve içeriklerinin takibini yapabiliyorlar.

Siterobot’un sunduğu bir diğer yeni özellik ise web site trafik değişim aracı. Bu araç ile özellikle düşük trafikli internet sitesi sahiplerinin, bir topluluk oluşturarak birbirlerine web sitelerini tanıtabilmeleri, aynı zamanda da bir ziyaretçi olarak fiilen bireysel yardımlaşmada bulunabilmeleri amaçlanıyor.

Siterobot, EticaretMag okuyucularına özel olarak SEO Araçları’nda %25’lik indirim kuponu sunuyor.
İndirimden yararlanmak isteyenler için kupon kodu: ETICARETMAGSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Ağırlıklı olarak domain satışı gerçekleştiriliyor yukarıda belirtilen sitede.

  2. içerik denetleme programını sitenizde bulamadım güncelleme yaparsanız sevinirim.

Fikrini söyle

*