19 Aralık 2018

Amazon’un Soap.com’ı Bünyesine Süpermarket Alışverişlerini de Ekledi

Amazon bünyesinde hizmet veren Quidsi.com kuruluşu olan ve temizlik ürünleri hizmeti sunan Soap.com artık süpermarket alışverişlerinin bir kısmına da bünyesinde yer vereceğini açıkladı.

Bundan böyle sitesinde 10.000’den fazla dayanıklı yiyecek ürünlerine yer vereceğini belirten Soap.com, konserve tüketim ürünlerinden, mısır gevreğine 10.000’den fazla yiyecek ürününün artık sitelerinde satışa çıkacağını belirtti.

Ürünlerin tüketicilerin geniş süpermarketlerde bulacağı ürünler olacağını da belirten Soap.com yetkilileri, hazır yiyecek ürünlerinin siteleri üzerinden Amazon müşterileri ile buluşacağını paylaştılar.

Sitelerinden sipariş edilen ürünleri 1 ile 2 gün arasında tüketicilere iletebileceklerini belirten site yetkilileri, 39 dolar üzerindeki siparişlerdeki ücretsiz kargo hizmetinin de devam ettiğini paylaştılar.

Soap.com’un bu yeni atılımı ile, Amazom’un online alışverişte kazanmak istediği geniş yaygınlık kapsamı da bir kez daha ortaya çıkmış oldu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*