14 Kasım 2018

Şöhretlerin Tercihleri Jetrend.com İle Karşınızda

E-ticaret firmalarının son zamanlarda bilinirliklerini artırmak için izledikleri yollardan biri de ünlü yüzleri kendi firmalarının reklamlarında kullanmak ve birçok ünlü sima da bu yeni girişimlerin projelerinde yer almalarıyla biliniyor.

Jetrend.com‘da bu modaya değişik bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Bu girişim için bir nevi Twitter’ın online alışveriş modeli diyebiliriz. Kullanıcılar sadece ünlüleri takip etmekle kalmıyor, onların tercih ettiği ve önerdikleri ürünleri siteden satın alabiliyorlar.

Alparsan Kapani’nin kuruculuğunu yaptığı site, Temmuz ayında yayına girdi. Şu an “Gurme, Stil, Yaşam, Ev & Dekorasyon” olarak ayrılmış dört kategorisi bulunan sitedeki ünlü ve uzmanlar ise Sinem Güven, Murta Bozok, Tan Sağtürk, Burcu Çetinkaya, Başak Dizer Fransez, Tanem Sivar. Jetrend.com’un temsilcileri kendi zevklerini göz önünde bulundurup son moda ürünler hakkında kullanıcılara tavsiyelerde bulunarak kullanıcıların farklı stiller hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Jetrend.com’un kullanıcılara sunduğu bir diğer özellik ise site içindeki puan ve rozet sistemi. Siteyi kullandıkça ve alışveriş yaptıkça puan topluyorsunuz. Jetrend.com’u arkadaşlarınıza davet ettiğinizde de yine puan toplamaya devam ediyorsunuz. İlerleyen zamanlarda topladığınız puanlar sayesinde site içinde alışveriş yapma ve Jetrend.com’un ayrıcalıklı müşterilerinden biri olma fırsatı kazanıyorsunuz.

Jetrend.com’un kendine has tasarımı ve içerikleriyle beraber ünlülerin de kullanılması geniş kullanıcılara ulaşmasını sağlayabilir. Her ne kadar herkesin kendine özgü bir tarzı olsa da, Jetrend.com ünlü insanların ne yaptığını, neleri tercih ettiğini merak eden birçok kullanıcıya oldukça cazip gelebilecek bir girişim diyebiliriz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Mantık olarak http://www.opensky.com ve yerli site gurunzi.com’a benzer bir yapı. Facebook ile giriş çalışmadığı için girip bakamadım. Hayran kitlesi daha fazla olan ünlülerin katılımıyla bu iş modellerinin başarılı olacağını düşünüyorum

Fikrini söyle

*