21 Kasım 2018

Spam Nasıl Yapılır? [vidinfografik]

Spam Nasıl Yapılır [vidinfografik]EticaretMag’ın eMikrofon ve Haftanın Özeti‘nden sonraki yeni video programı başladı: vidinfografik.

Her programda daha önce yayınlanmış bir EticaretMag yazısının konu edileceği vidinfografik programlarında bu hafta konu edilen yazı ise Ocak 2013 tarihli 8 Adımda Daha İyi Pazarlama: Spam Nasıl Yapılır?

E-posta pazarlama ya da daha büyük çerçevede olan “izinli pazarlama” konusunda eskiye göre gelişme olduğunu yazmayı çok isterdik ama maalesef hala insanların e-posta kutularına ve cep telefonlarına ilginç zamanlarda, hiç haberi olmadıkları markalardan mesajlar düşüyor. Tabi bu “spam pazarlama” alışkanlığının sosyal medyada da yansımaları oluyor ve markaların iznimiz dahilinde olsa bile yaptıkları güncellemelerin bazen ucu bucağı gelmiyor. Bu anlayışa sesimizi çıkarmadığımız sürece de muhtemelen bu durum böyle devam edecek ve son nefesimizde dahi kampanya mesajı okuyacağız.

O zaman sıradaki parçamız tüketicilerden izin almadan sürekli kampanya mesajı gönderen ve sosyal medyanın sadece kendisi için var olduğunu düşünen markalara gelsin. Tüketicilere saygı gösteren bütün markalara ise buradan saygılarımızı ve sevgilerimizi göndermeyi bir borç bilelim.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Özgür der ki:

    Keyifle izledim elinize sağlık 🙂

  2. Paylaşım için teşekkürler. Eline sağlık

Fikrini söyle

*