21 Kasım 2018

SpeedApp Mobil Uygulaması ile Güncel Reklam ve Medya Verisi Her Zaman Yanınızda

speedmedia_speed_add-online_reklam

Reklamverenlerin pazarlama sorunlarını çözmek ve yaptıkları iletişim yatırımlarının karşılığını maksimum seviyede almalarını sağlamak için çalışan Speed Medya, güncel reklam ve medya verilerini gösteren SpeedApp uygulamasını kullanıma sundu.

Reklam medya ve pazarlama dünyası profesyonelleri için özel bir sistem üzerinden hazırlanan ve tüm mobil araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan uygulama sektörde bir ilk niteliği taşıyor. Güncel medya ve reklam verilerini kullanıcılar ile hızlı bir şekilde buluşturan SpeedApp uygulaması, sektör takipçisi ve profesyonelleri için zengin bir bilgi kaynağı olacak.

İlgili yazı: Mobil tıklama başına ödeme reklamları nasıl para kazandırıyor? [Araştırma]

speedmedia_speed_add-online_reklam

Teknolojik kapasitesi ve içeriği sayesinde, markayla hedef kitleyi doğru mecra kombinasyonlarıyla buluşturan SpeedApp mobil uygulaması, veriye dayanarak karar verme imkânı sunuyor. Ayrıca medya verilerini güncel, sade ve anlaşılabilir bir formatta sunan uygulama geniş içeriğiyle kullanıcılarına bilgiye kolay ulaşma imkânı sağlıyor.

SpeedApp mobil uygulaması; ölçülen kanal rating, gazete tirajları, tam zamanlı ölçülen kanalların günlük rating bilgileri, tematik kanal rating, kanalların günlük rating ve günlük top 100 program listesi gibi birçok veriyi bir arada bulabilme imkânı veriyor.
SpeedApp mobil uygulaması güncel haberler, duyurular, analizler ve veriyi cepte taşıma özelliği ile de sektöre bir ilk niteliği taşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*