16 Aralık 2018

Starbucks Online Ticareti Ciddiye Alıyor

Starbucks online satış sitesi StarbucksStore.com‘u geliştirip tekrar yayına soktu.

Sitelerini müşteri görüşleri ile yenilediklerini ileten Starbucks yetkilileri, müşterilerine onlara en uygun gelen yoldan ulaşabilmek için çabaladıklarını ekledi.

Yeni sitede paket kahve, çay, kahve ve çay makineleri, fincan ve bardaklar, kahve ve çay paket üyelikleri, hediyeler, Starbucks kartları ve ofis kahveleri bulunuyor. Web sitesinde müşteri devamlılığı sağlama adına yenilenen özellikler ise şöyle;

Üyelik hizmeti: Müşterilerin en sevdikleri kahve ve çayın gönderim saatini belirleyebilecekleri bir sistem. StarbucksStore.com kullanıcıları hangi üründen ne zaman istediklerini seçip, diledikleri sıklıkta kargo gönderimi yapılabilmesini sağlayabiliyorlar.

Kahve ve Çay Turları: Üyelere satın aldıkları tur doğrultusunda her ay belirli kahve ya da çay ürünleri ücretsiz kargo hizmet ile gönderiliyor.

Starbucks Reserve™ Kahveler: StarbucksStore.com üzerinden sadece belirli lokasyonlarda bulunan Reserve kahvelerden sipariş edilebiliniyor.

Web sitesinde aynı zamanda Starbucks lokasyonlarında bulunmayan elektronik kahve makineleri, Starbucks Natural Fusions ürünleri gibi pekçok ürün de bulunuyor.

Online satışları arttırmayı hedefleyen Starbucks yetkilileri, online alışveriş yapan müşterilerine özel indirimler ve promosyonlar sunacaklarını da belirtiyorlar.

Şimdilik sadece ABD sınırları içerisinde başlatılan online satış hizmeti, Ağustos sonuna kadar ücretsiz kargo ile müşterileri ile buluşuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*